Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használhatom én a citromlé-dié...

Használhatom én a citromlé-diétát?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, nem gondoltam nagyon komoly diétára.

Úgy tudnám megoldani, hogy:

Délelőtt ('reggelire'): gyümölcs/gyümölcsjoghurt/esetleg pár db keksz, néhanapján talán egy kakaós csiga :P

Ebéd: rendesen (menzás vagyok)

Vacsora: gyümölcs/valami lazább kaja, 6-7 óra előtt

Arra gondoltam, hogy mivel 4nél előbb nem igazán érek haza a suliból, addig vinnék mondjuk egy egész citromból facsart levet, vízzel felhigítva, és este meginnék egy fél citromnyit vacsora közben/után.

Használna ez valamit? Esetleg mikor/mennyi nasi, édesség férne bele? Sportolni konkrétan nem járok most, egy korábbi sérülés miatt, és az idő hiányában, viszont elég sok helyre biciklivel megyek :P

Tudom, hogy nem jó nem evéssel lefogyni, de inkább az evési szokásaimon szeretnék változtatni. (mostanában sokat és összevissza eszem)

További tanácsokat, ötleteket szívesen meghallgatnék. :)



2013. nov. 21. 20:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
És ha pl a teámban van citrom az is ér valamit?
2013. nov. 23. 22:16
 22/23 anonim ***** válasza:

Igen.


Valakik szerint a tea savanyítva finomabb.

2013. nov. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem épp az ízére gondoltam...
2013. nov. 24. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!