Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottam, hogyha napi 2szer...

Hallottam, hogyha napi 2szer iszunk citromos vizet, az felgyorsítja az anyagcserét. Milyen arányban legyen a víz-citromlé, illetve a citromlé friss citromból legyen vagy lehet "flakonos"?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A citromlé sem tud csodát tenni. Ha te tegyük fel 3x eszel egy nap, akkor a citromlé sem fog változtatni számottevően az anyagcseréden. Azt sok minden befolyásolja. Egyetlen ilyen aprósággal nem tudsz észrevehetően javítani rajta. Ráadásul kinél hogy, de iszonyatos mennyiségű savtermelést tud előidézni a citrom. A flakonosban ráadásul tartósítószer és gyártótól függően egyéb válogatott szemét van. Ha számít az egészséged, akkor mozogj sokat, reggelizz rendesen, egyél 5-6x naponta, gondoskodj megfelelő mennyiségű rostról, vitaminról, ásványi anyagról, esszenciális zsírsavról, vízről és folytathatnám még. Ezek mind közrejátszanak az anyagcsere folyamatoknál és nem kiválthatók holmi pár korty citromlével. Ha így lenne, miért szórakoznánk ezzel a sok "marhasággal"? Innánk a citromot és minden rendben lenne. Remélem lebeszéltelek róla. Ihatsz citromlét hetente párszor teában, limonádéban vagy amiben szoktál, de ezzel a céllal ne növeld a dózist. Felesleges.
2012. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, egy dolgot tennék csak hozzá: A fogadnak sem tesz jót a rendszeres savas citromlé fogyasztás. Megtámadja a fogzománcot. Regenerálódik ugyan, de ha naponta kétszer bombázod vele, előbb-utóbb meglesz a hatása.
2012. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel!

Én anno almaecetes vizet ittam, de azon kívül,hogy fantasztikus savat csinált, semmit sem ért.

Aztán rájöttem, hogy ha normálisan eszem és mozgok, akkor felpörög az anyagcserém!

2012. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En napi ketszer kifacsarok egy citromot es ugy szimplan,nem higitom vizzel megiszom.Ezzel a modszerrel megszabadultam a haspuffadastol.
2013. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!