Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használhatom én a citromlé-dié...

Használhatom én a citromlé-diétát?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, nem gondoltam nagyon komoly diétára.

Úgy tudnám megoldani, hogy:

Délelőtt ('reggelire'): gyümölcs/gyümölcsjoghurt/esetleg pár db keksz, néhanapján talán egy kakaós csiga :P

Ebéd: rendesen (menzás vagyok)

Vacsora: gyümölcs/valami lazább kaja, 6-7 óra előtt

Arra gondoltam, hogy mivel 4nél előbb nem igazán érek haza a suliból, addig vinnék mondjuk egy egész citromból facsart levet, vízzel felhigítva, és este meginnék egy fél citromnyit vacsora közben/után.

Használna ez valamit? Esetleg mikor/mennyi nasi, édesség férne bele? Sportolni konkrétan nem járok most, egy korábbi sérülés miatt, és az idő hiányában, viszont elég sok helyre biciklivel megyek :P

Tudom, hogy nem jó nem evéssel lefogyni, de inkább az evési szokásaimon szeretnék változtatni. (mostanában sokat és összevissza eszem)

További tanácsokat, ötleteket szívesen meghallgatnék. :)



2013. nov. 21. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhiszed, hogy ez bármit is használhat?
2013. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát olvastam...:)
2013. nov. 21. 20:47
 3/23 anonim ***** válasza:

Édesem... :)

Inkább fogd vissza a nasit és a gyümölcsöket is, mert sok cukor van bennük.

2013. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát az almától meg a narancstól nem hinném, hogy sok bajom lesz...:S Valaki, valami hasznosat? :-)
2013. nov. 21. 21:54
 5/23 anonim válasza:
En egyszer csinaltam ezt de teljesen veletlenul kezdtem el egyik nyaron es nekem hasznalt egy fel kifacsart citrom mindennap+ azon a nyaron biciklivel jartam mindenhova es segitett leadni kb. 3-4 kg-t.(mondjuk hetente ketszer edzesre is jartam) ugyhogy neked kb olyan 1-3 kilot segitene leadni :)
2013. nov. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) és ha megiszok napi 1,5 citromnyi lét, az hatásosab lehet?
2013. nov. 22. 08:59
 7/23 anonim ***** válasza:

Elsősorban hús és zöldségevő vagy, ne egyél joghurtot meg kekszet!!! Kakaós csigát.. persze, lehet sütni liszt és cukor nélkül, simán jó kaja. Mondjuk lenmagból, vagy kókuszlisztből.


Jó a citrom, de általánosságban nem kell sok gyümölcs. Lakj jól zöldségekkel, egyél hozzá húst, és használj zsírt, mert különben 1. nem biztos hogy lesz elég energiád 2. lehet hogy hamar megéheznél.


Minden édesség belefér.. de az édesség nem azt jelenti, hogy búzát kell tenni cukorba. Vannak xillites, eritrites, steviás szénhidrát szegény édességek. Tej, glutén.. nélkül, ezekkel nincsen semmi baj.

2013. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De gyümölcsből narancsra, almára, mandarinra gondoltam elsősorban, és azokról azt írják ugye, hogy 'negatív kalóriás' gyümölcsök!
2013. nov. 22. 15:32
 9/23 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána annak, létezik-e olyan, hogy negatív kalória. Valamivel kezdeni kell a tanulást, jó indítás lesz ez szerintem.
2013. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
...Mindenhol azt írják, hogy a negatív kalóriás étel az, aminek a megemésztése több kalóriát fogyaszt, mint ammennyit nyer vele a szervezet. Ezért negatív.
2013. nov. 22. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!