Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?!?

Miért nem tudok fogyni?!?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 172 cm és 55 kiló. Mindenképpen fogynom kellene, de egyszerűen nem megy!! Pedig a derék és csípő méretem nem megfelelő. Illetve combra is edzenem kéne, illetve fogynom onnan...

Miért nem megy? Lehet rossz ételeket eszem?? Légyszi segítsetek!!


2013. nov. 16. 18:52
 1/6 anonim válasza:

Szerintem menj el egy pszihóhoz.


Az ideális testsúlyod 66.2 kg lenne, az eltérés -17%

Javaslat a testsúlyának megváltoztatására: Az Ön testsúlya nagyon alacsony!


[link]


Inkább ezt tartsd be:

[link]

2013. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hízni nem tudok :)

és.. mindegy, nem vagyok hülye ne aggódj :D egyfolytában csak eszem. az édesség a legjobb barátom. de már azzal is leálltam. (mármint visszafogtam magam :D)

nem tudom miért nem sikerül fogynom. pedig derékból és csipőből muszáj lenne..!

2013. nov. 16. 19:29
 3/6 anonim válasza:

derékből és csípőből nem tudsz fogyni csak 1-2 helyről ha fogysz akkor mindenhonnan de ha nagyon akarsz fogyni akkor csak tisztán kell kajálnod.

[link]

2013. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is fogadd el, hogy már most is vékony vagy, fogyásra semmi szükséged. Ha nem tetszik az alakod, akkor kezdj el többet sportolni, tornázni, hogy szép feszes legyen az alakod. A tökéletes formákat nem lehet fogyózással elérni, hiszen a szép alakot az izmok adják. Szedj fel egy kis izmot és továbbra is hagyd el az édességeket, akkor szép lesz az alakod néhány hét múlva.


Ha jól sejtem, akkor valami ilyesmi lehetsz:

[link]


Na de ilyen alakot ebből csak sporttal tudsz csinálni, nem fogyózással:

[link]

2013. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jó ételeket eszel.


Már egy kis tej, vagy búzaglutén tud olyan károkat okozni, hogy esetleg ne legyen teljesen szép, egészséges a tested. Egy reggeli zabozás, egy kis joghurt akár már gond lehet.


Barátod a hús és a zöldségek, tojás, halak, olajos magvak :)

2013. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4: Fúj :D Nekem a másodiknál is jobb testem van. :) És ezt most nem arcoskodásból mondom!! Tornázom rendszeresen és heti öt tesim is van.. :)

A derék és a csípő gázos. Derékből 5, csípőből 2 centit kell leadnom. És a combommal is bajaim vannak.. De mondjuk az lehet hülyeség és beképzelem. :)


#5: Köszi!!! :)

2013. nov. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!