Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a sok sporttal és ilyen...

Ezzel a sok sporttal és ilyen étrenddel le tudok fogyni egészen télen 64-55re durván? Gyors választ és normálisat.

Figyelt kérdés

Szaisztok. Gimnazista vagyok leakarok fogyni nem érzem jol magam.

Étrendem a következő:

Egészen amíg suliba vagyok reggeli és ebédre eltelik közte 3 óra hossza 2 szendvicset ennék összesen. 1-1 külön külön ami teljes kiörlésű kifliből lenne és sonka paprika.

Hazaérek ez uzsonna idő olyan 15-fél5 között és ilyenkor egy tál nyers salátát ennék, vagy ált. vagy tojást, párolt zöldséget, néha husit párolva. gyümit is ami narancs alma szilva, néha banán azzal vigyázok.

vacsira: ugyan az mint uzsonnára


Sportom: mindennap 40-50-60 perc aerob!! ( kocogás,bicózás közepes tempóba) illetve fél óra súlyzos edzés vagy saját testsúlyossal alakformálók kitörések,gugolás stb..


Na ez menne ha betartom és nem csábulok el a péksütiknek,tésztáknak,csokiknak? Ha azokat elhagyom nagyobb sikerem lenne gondolom:) Köszi hogy segitesz !


2013. nov. 16. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elhagyod a lisztes, cukros ételeket máris meglesz az eredménye.

Sok sikert!

2013. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem ajánlom ezt a szendvics evést, a többi ételed rendben lenne, edzenél is, ez így jó terv.
2013. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz, bár én azért uzsonnára és vacsira mindenképp húst tennék be zöldséggel.
2013. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, de nem lesz 2 szendvics gyümölcsre kicserélem :)
2013. nov. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!