Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így jól lehet fogyni?

Szerintetek így jól lehet fogyni?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, 185 Cm, pár hete 93 kg voltam.

Eddig az volt hogy akkor ettem ha úgy éreztem hogy éhes vagyok, mindig máskor és többnyire tejtermékeket, meg reggelire péksütiket, inni kólát, ice tea-t ittam, és még stresszeltem mindenen a suli miatt... Most változtak a dolgok.

Most: Hajnal 5-kor kelek,hogy a buszt elérjem, onnan iskolába érek 6:45 körül, ez nem tudom számít-e, reggelizni nem szoktam, esetleg néha veszek egy sonkás szendvicset iskolabüfében, inni ha szomjas vagyok iszok vizet, délután 4 körül hazaérek, néha 3 körül, ilyenkor eszek ami itthon épp van ebédre, este meg nem szoktam enni. Sportolni nem nagyon sportolok, csak a napi egy tesi óra. Jól bírom reggeli nélkül, nem nagyon szoktam éhes lenni. Stresszelni már nem szoktam, ezt azért mondom, mert úgy tudom, hogy a stresszelés is segíti a hízást..

Egy hete kezdtem el így élni, de csak pár hete tudtam megnézni hogy hány kiló vagyok. Nincs itthon mérleg... Szerintetek így mennyi idő alatt mennyit fogok fogyni és mi az amin változtatnátok?



2013. nov. 16. 12:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Reggeliz! Ha reggel nem eszel a szervezeted éhezik. Egyél gyakrabban, kb. 5/nap, de csak egykicsit. Ne csak akkor igyál ha szomjas vagy legyen meg a 2L/nap. A minimum stressz OK. Hogy menni idő rajtad múlik, de ha sportolsz akkor kevesebb! Sok sikert!
2013. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

A szendviccsel van a baj. Az ember nem lisztevő. Csak húst és zöldséget szabadna enni, illetve tojást persze.. halat, olajos magvakat.. gyümölcsből ha jólesik.


De nem a stressz miatt hízol, hanem mert valószínűleg rendszeresen fogyasztasz rossz minőségű kajákat, a kenyér, tészta stb. nem arra való, hogy erős és egészséges legyél, hanem hogy valamit egyen a sok ember. De kockázatos játék ez.


Át tudnál állni zöldségevésre, süttök mellé húst, kolbászt, egyél nyugodtan zsírt is mert finom, laktató és tápláló, de vigyázz mert 1-1 szelet kenyér már felborítja az egészséges anyagcserédet.

2013. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Zöldség-gyümölcsökkel az a baj, hogy szinte sohsincs itthon, ha meg van az gyorsan elfogy, és attól ugyanúgy éhes vagyok. Akkor kenyérrel meg ezekkel leállok, a napi 5 étkezés meg nem fog menni sehogy se, iskolában csak szendvicset tudok venni, máshol csak valami péksüteményt, és mivel csak 4 után vagyok otthon így még azt se tudnám megcsinálni hogy rendezett időközönként egyek. Szóval csak mikor hazaérek akkor tudok enni, akkor meg eszek annyit hogy utána ne legyek éhes egy ideig.. Majd azon változtatok, hogy mikor hazaérek, akkor ha már sokat eszek, akkor legalább az egészséges legyen.

Ja és köszi a válaszokat, értékeltem. :)

2013. nov. 16. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

"Zöldség-gyümölcsökkel az a baj, hogy szinte sohsincs itthon,"


Az élet tele van kihívásokkal.


"ha meg van az gyorsan elfogy, és attól ugyanúgy éhes vagyok"


Eszel te hozzájuk elég zsírt? Natúr zöldség persze hogy nem laktat.


" a napi 5 étkezés meg nem fog menni"

Nem is természetes, ezt valakik kitalálták aztán azóta terjed. De hát, az ő bajuk nem a tiéd.


"Szóval csak mikor hazaérek akkor tudok enni, akkor meg eszek annyit hogy utána ne legyek éhes egy ideig."


Ez tökéletes, csak tápláló ételt egyél, ami a leírtak: hús, hal, tojás, zsír, zöldségek, olajos magvak.


"Majd azon változtatok, hogy mikor hazaérek, akkor ha már sokat eszek, akkor legalább az egészséges legyen. "


Tökéletes, ha ezt minden ember így tartaná, és jól választanák meg hogy mi egészséges, nem lenne kövér ember. De sokkal kevesebb beteg is lenne.


Mi köszönjük, hogy igényes vagy magadra, és már ennyi idősen is odafigyelnél arra, hogy mit eszel. Ez igen fontos, hogy később az életedben erős és egészséges lehess, így pedig bármit hoz a sors, könnyebben fogod jól teljesíteni.

2013. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!