Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiiktattam az étrendemből a...

Kiiktattam az étrendemből a szénhidrátot 1 hónapja a mérleg nyelve meg le van ragadva?! -a többi lent

Figyelt kérdés

természetesen nem teljesen,mivel kell a szervezetnek valamennyi.

A lényeg,hogy a súlyom maradt ott ahol volt,de kb. 1 ruhamérettel kisebb lettem!Aminek nagyon örülök természetesen.

Csak nem értem,hogy a súlyom miért nem akar lefelé mozdulni?

1 hónapja csinálom,mozgok is mellette 40 perc aerobzóna(amikor 2 éves gyerekem engedi)

reggelim:zöldség 2 szelet grahm kenyér pirítósnak 2 szelet sovány csirke sonka-vagy savanyú káposzta

Ebéd:párolt zöldség hússal,vagy tojás salátával

Vacsora:ami ebéd

uzsi-tízórai: gyümölcs,vagy natúr joghurt

Na persze ezek változatai,nem mindig ugyan az!!

Szerintetek,rosszul csinálom,vagy hol a hiba?



2013. nov. 15. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

"2 szelet grahm kenyér pirítósnak"

"vagy natúr joghurt "


Még mindig bőven hagysz problémás kajákat az étrendedben. De hát te tudod.

2013. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

Ha véleményre vagy kíváncsi, akkor itt a hiba. Persze, jó ez a ch szegény táplálkozás, de te konkrétan kenyeret eszel..


Meg tejterméket, egyik sem éppen jó.

2013. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kiszámoltad amúgy, mennyi a szénhidrát? Annyira nem is tűnik kevésnek. Aki kenyeret és gyümölcsöt eszik, az eleve tolja a szénhidrátot (gyümölcsből még lehet keveset, pl. 5 szem málna, de 2 szelet kenyér?).

De a csupán mérsékelt szénhidrátbevitel se rossz, nekem az első 10 kilónál hatott, most már nem. Magasság/súly? Testzsírszázalék? Ha az utolsó kilóknál jársz, akkor lehet, hogy nehéz lesz a további fogyás, trükközni kell...


Így leírás alapján nem tudom teljes biztonsággal megmondani, eszel elég zsírt? A tojásban van valamennyi, a húsban attól függ, milyen, s ha párolt meg sovány, akkor gondolom, a húst sem zsírban sütöd...

Nem ártana megnézni, hogy állsz kalória és makrotápanyagot terén, az informatív tud lenni.

2013. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nos hát köszönöm a válaszokat.....a helyzet,hogy terhességi diabéteszem volt annak alapján kezdtem el a diétát...a 2 szelet kenyér az nem egy kiló kenyérből levágott hatalmas szelet hanem a 2 szelet összesen 40gr,aminek 20gr a szénhidrát tartalma

A kérdésem:Ha sem tejterméket,sem gyümölcsöt,sem teljes kiőrlésű kenyeret nem lehet enni akkor mit???

ja és gyümölcsöt sem láda számmal pl.1 alma,vagy körte aminek 20gr a szénhidráttartalma.

2013. nov. 15. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:

A gyümölcs még nem gáz.


De hát meg kellene tanulni, hogy csak a hús, a zöldségek, a tojás, a gyümölcsök, olajos magvak a táplálékaink. Ez komoly lecke, amíg nem tanuljuk meg addig elég sok hasonló vidámsággal találkozunk még mint a cukorbetegség. 1 szelet kenyér is káros.

2013. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A 3-as válaszoló(bocs de másképp nem tudok különbséget tenni)

Köszönöm:) 10 kg-tól szeretnék összesen elbúcsúzni

2013. nov. 15. 14:20
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm.....meg is találtam ezek alapján a diétámat...joghurt abban is van de a többi jóformán a te általad leírt ételcsoportok alkotják
2013. nov. 15. 14:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem bőven elég, ha zöldség-gyümölcsből fedezed a szénhidrát szükségleted. Én a napot a helyedben egy nagy salátával kezdeném, hozzá tojás vagy hússal.
2013. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg 1-2 szelet kenyértöl nem lesz bajod, ( akik itt írtak az előbb azok a paleoit ökörség nagy mesterei rájuk nem érdemes hallgatni) Ha tartod ezt a sok hülyeséget h csak zöldség és hús akkor 1 anyagilag is megterhelőbb kettő egyszer csak észreveszed h nincs erőd semmihez és kb minden napod rémálom lesz. Kell a ch főleg ha aeob eddzés is megy mellette. Csak nem kell túlzásokba esni. Gondolom az alap kcal fogyasztás olyan 2000kcal lehet ha kiszámolod hogy nagyjábol 1500 körül vigyél be, akkor egy idő után mindenképp fogyni fogsz. Aerob előtt ne egyél ch-t így zsírból fogod égetni egy idő után. az aerobot érdemes addig csinálni hogy 400kcal azért össze jöjjön 1 alkalommal. Ahogy néztem a nőknél ez nem mindig megy, mert láttam már olyat hogy 1 óra alatt 200nál járt a hölgy mellettem a taposó gépen, tehát megtévesztő. Én 10 perc alatt égetek annyit. [link] ez segíthet, de csak irányadó. Nem kell mindent készpénznek venni amit ír.
2013. nov. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Levin válaszoló, te meg mi a rákról beszélsz? És hogy mersz így leszólni másokat?


"szerintem meg 1-2 szelet kenyértöl nem lesz bajod, ( akik itt írtak az előbb azok a paleoit ökörség nagy mesterei rájuk nem érdemes hallgatni) "


Olyan hogy "szerinted", táplálkozástudományban nincsen. Olyan van, hogy rengeteg kutatás mutat rá, hogy bizony 1-2 szelet kenyér igenis gondot okoz.

Paleolit ökörséget emlegetsz, ez mégis hogy jön ide? Miért ökörség? Miről beszélsz? Miért nem érdemes hallgatni más válaszolókra?


"Ha tartod ezt a sok hülyeséget h csak zöldség és hús akkor 1 anyagilag is megterhelőbb kettő egyszer csak észreveszed h nincs erőd semmihez és kb minden napod rémálom lesz. "


Neked lehet minden napod rémálom, nagyon fura dolgokat hallucinálsz. De a valósághoz nem sok köze van annak amit írsz. Én például ezek közül semmit nem érzek igaznak, hogy veled mi a helyzet, azt írd le mint szubjektív tapasztalat.. de ne jelentsd már ki, hogy rémálom lesz minden napja.. annak aki egészségesen eszik..


"Kell a ch főleg ha aeob eddzés is megy mellette"


Miért kellene? Amúgy a zöldség is ch.


"Gondolom az alap kcal fogyasztás olyan 2000kcal lehet ha kiszámolod hogy nagyjábol 1500 körül vigyél be, akkor egy idő után mindenképp.."


ÉHES LESZ. Mert kevesebbet fog enni mint amennyit kíván. Kevesebb tápanyagot visz be 1500 kcal-lal mint 2000-rel, miért jó ez? Semmi értelme, ez a kalória és tápanyagmegvonós rémálom, tényleg rémálom, ettől alakulnak ki a táplálkozászavarok, az evésből ami egy természetes dolog egy mesterséges, túlkontrollált tevékenységet csinál. Ezt betiltanám..


" az aerobot érdemes addig csinálni hogy 400kcal azért össze jöjjön 1 alkalommal. Ahogy néztem a nőknél ez nem mindig megy, mert láttam már olyat hogy 1 óra alatt 200nál járt a hölgy "


Ezért kell aerobozást estére hagyni (ALVÁS) ha meg edz, akkor menjen el boxolni, ott nem lehet 200 kcal alatt maradni.. az aerob edzések többsége csak divat, nem pedig igazi edzés. :)


Tényleg, te ki vagy, mi vagy és miért szólod le mások tanácsait, amik viszont működő ötletek?

2013. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!