Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy betartsam a diétát?

Figyelt kérdés
Már 1 nap után mindig feladom. Nem tudom, hogy lehetek ennyire akaratgyenge. Pedig annyira szeretném elérni álmaim alakját. A sport az megy, azt csinálom rendesen. De az étkezésben nem tudom kontrollálni magam. Elveszítem közben az irányítást, csak eszek és eszek. Utána jövök rá, hogy már megint mit tettem. Van valami jó tanácsotok?

2013. nov. 11. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Rágózz.
2013. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Meg kell tervezni, hogy mit eszel, és akkor ne legyen otthon más. A másik, hogy nem szabad nagyon éhesnek lenni, mert akkor gyengülsz.


Bár már éppen eszembe jutott, hogy gyerekkorom hajnalán itt-ott azért éhes voltam, anélkül, hogy egyből kajáért rohantam volna. Elég furcsa, hogy mostra ahogy éhes vagyok, egyből enni kell. Csak szokás kérdése, meg lehet, hogy akkoriban fontosabb dolgom is volt... vagy nem tudtam főzni, se anyánk, úgyhogy nagy étvágyat nem éreztem. Azért mondogatom, mert nem írtad, hogy miért veted rá magad a kajára.

2013. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!