Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam erre...

Hogyan vegyem rá magam erre az egédz fogyás dologra?

Figyelt kérdés
Számtalanszor belevágtam már, de valahol mindig elbuktam. Vagy a diéta részében, mert elég durván édességfüggő vagyok, vagy ott hogy nem mozogtam. Hogyan határozzam el magam és tartsak ki a döntésem mellett, hogy végre ne legyen bukás? Ja és amúgy futni szeretnék eljárni, de arra se tudom rávenni magam mert úgy sem bírnám, kinevetnének stb... Valaki segítsen légyszi.
2013. ápr. 22. 16:51
 1/2 anonim válasza:

Vetkőzz le, és nézd meg a tested a tükörben..

Elégedett vagy vele?

Ha nem, akkor tegyél érte, hogy ez változzon.

Az étrend.. hmm... Valójában bármit ehetsz, csak megfelelő mennyiségben. Ez a titka.

Akkor járj el futni.. Nem fognak kiröhögni.. Engem apu vitt el, és nagyon nem élveztem elsőre.. de másodjára csodálatos volt.. Hallgatsz közben zenét is.. az sokat segít*____* kiröhögnek? akkor menj olyan helyre, ahol nem látnak és nem nyilvános;D amugy van egy csaj akit tökre bírok, a youtubeon nagyon jóó edzésvideói vannak fent.. a neve: "blogilates"

Sok sikert cuncii!

pusz:* :P

2013. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez fejben dől el főleg. Az meg, hogy kiröhögnek, ne is törődj velük. Velem is szoktak kötözködni, pont tegnap parodizáltak, hogy bemelegítek. Gondolj arra, amikor te fogsz rajta nevetni, amikor a mozgás hiányuk miatt tele lesznek betegséggel ;)
2013. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!