Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom? Mennyi idő...

Jól csinálom? Mennyi idő alatt tudnék leadni 15 kilót?

Figyelt kérdés
Egy hete határoztam el, hogy márpedig én lefogyok (kb. 15 kilót szeretnék), és azóta mindennap biciklizek (van olyan, hogy napi kétszer is elmegyek(napközben és este) kb. egy-másfél órát (hegynek felfelé is). Az étrendemre is odafigyelek, kevesebbet eszem, de egyáltalán nem éheztetem magam, illetve nem nassolok. Így néz ki egy átlagos menü nálam: reggeli: két vékony szelet teljes kiőrlésű barnakenyér sajttal (pirítva), olyan 11 felé banán vagy valami gyümölcs, ebédre rizs babbal vagy párolt zöldség (magában), napközben is eszem valami gyümölcsöt, vacsorára azt, amit reggelire. Ez így jó lesz? Mennyi idő alatt tudnám leadni a fölös kilókat kb?

2013. ápr. 21. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol az étrendedből a fehérje?
2013. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, eszem sajtot és tejet is... De vegetáriánus vagyok, így eléggé le van korlátozva az étrendem. Természetesen nem mindennap ezt eszem, hanem sok zöldséget, pl. padlizsánt, cukkini, paradicsom (...)
2013. ápr. 21. 20:18
 3/4 anonim válasza:

Délelőtt egyél gyümölcsöt, banánt hanyagold, inkább alma, narancs. Riszt akkor, ha barna rizs, de olyankor se mindennap (kivéve ha kondizol is mellette). Vacsorára ne kenyeret egyél, hanem salátát.


Ha nem vagy hozzászokva a sporthoz, akkor nem kell rögtön ilyen tempót diktálnod, mert hamar megunod vagy elfáradsz (amúgy sem jó a mindennapi bicajozás, mert sokkal jobb az izmaidnak is, ha hagyod őket 2-3 nap pihentetni)

2013. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Renden! :) Nem megerőltető annyira számomra, kellemes kikapcsolódás, igaz, izzadok rendesen tőle...
2013. ápr. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!