Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni nyárra?...

Hogyan tudnék lefogyni nyárra? Valakinek valami bevállt étrend?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban nagyon elhagytam magam. Karácsony környékén kicsit felszedtem és azóta nem tudok normálisan étkezni. Csak 2 féleképpen: Az egyik hogy napokig nem eszek a másik meg hogy túl sokat eszek. Ezek természetesen váltják egymást .. Zabálok ezért bűntudatom lesz és koplalok de a koplalásoktól evőrohamot kapok. Volt olyan időszak 2-3 hónap hogy még hánytattam is magam. És nem tudok kiszállni ebből, mert ha már kibírom evés nélkül úgy vagyok vele hogy akkor már nem is eszek.. De most elhatároztam magamban hogy változtatnom kéne. Nem tudtok valami jó és hatásos módszert, étrendet fogyásra? Úgy szeretném hogy először valami rövidebb fogyókúrába kezdenék bele amitől látok valami változást ami motivál mert táncos vagyok és eléggé látszódik az alakom.. És utána belekezdek valami olyan diétába amit sokáig lehet tartani. Aki tud bármilyen hatásos módszert kérlek írjatok.

2013. ápr. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy le fognap pontozni. De nekem nagyon bevált a GI diéta, Béres Alexandra honlapját böngészem, onnan választok recepteket, vannak fent mintaétrendek. Peregnek re rólam a kilók. Lassan a 3. szakaszba lépek.

Nekem csak ez vált be, próbáltam a ketogéntől a paleoig mindent. Semmi nem működött, ezen kívül.

2013. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a paleo tökéletesen működik.
2013. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a paleo nekem is megy :)
2013. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastalak, azt hittem, én írtam a kérdést :-) 15 évesen 96 kiló voltam és akkor elkezdtem koplalni. Legogytam 30 kilót és azóta, azaz 16 éve koplalok, zabálok, koplalok, zabálok. Igaz, hogy 58 kiló vagyok mostanában, de azért, mert most megembereltem magam. Csináltam magamnak egy mintaétrendet és követem, nem akarok fogyni, de hízni sem és sportolok, hogy formásodjak. Én így eszem: reggelire teljes kiőrlésű kifli, vagy zsemle, felvágott, zöldség. Tízóraira valami gyümölcs. Ebédre leves tészta nélkül és hús salátával. Vacsorára valami hús vagy tojás, vírsli, felvágott, ilyesmik megint csak zöldséggel. Nagyon kell figyelnem, mert simán elfelejtek enni fél napig is, de muszáj, hogy pörögjön az anyagcserém. Nekem ez bevált, szebb a bőröm, nem puffadok, jobb a kedvem is tőle :-)És a lényeg, hogy nem engedem meg magamnak, hogy beleharapjak egy sütibe vagy csokiba, mert akkor már nem tudok leállni, megeszem 200 g csokit is egyszerre :-( Vagyis csak ettem.
2013. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!