Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit adott neked a fogyás?...

Mit adott neked a fogyás? Boldog vagy? Megváltozott az életed?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

semmit, nem, nem


Nem csak ezen múlik a boldogság.

2013. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Pozitívabban viszonyulnak hozzám az emberek. Felvehetek falatnyi kis ruhákat. Szédíthetem a pasikat (ez a legjobb :D)

Valamivel könnyebb az élet, ha az ember karcsú, ez tény. De túl nagy változást nem hozott.

2013. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem vagyok túlsúlyos, de pl a nagymamámnak most lesz csípő protézis műtétje és ott elmondták, hogy annak az ízületnek a kopásában 5 kiló túlsúly is számíthat.


szóval hosszabb fájdalom mentes életet adhat.

2013. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
több önbizalmat, boldogabb, annyiban hogy érdeklődnek irántam a fiuk és nem csak én érdeklődök irántuk, több csinos ruhát vehetek fel.. Sajnos a hasam még nem tökély ezért még utálom a testem
2013. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
anorexiát és bulimiát
2013. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldog. Dagadtabbnak érzem magam, mint fogyás előtt. Pedig 11 kilót fogytam... Inkább maradtam volna olyan amilyen voltam.
2013. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

30kg fogyás után lány barátok többször bókoltak. Otthon anyámnak megmutattam ,hogy igenis van kitartásom. A munkahelyen beférek minden zeg-zugba,

Elkezdhettem olyan dolgokat csinálni ami eddig kín szenvedés volt mint pl futás,tenisz,ping-pong.

Sokkal stílusosabban tudok öltözni, nem olyan ruhát hordok ami feljön rám hanem olyat ami tetszik.

Sokkal több önbizalmam van , kevesebb közeledést utasítottak el a lányok.


~134=>100kg sok barátot találtam az edzőteremben

2013. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Boldogabb vagyok. Vagyis nem is boldogabb, csak elégedettebb. Jobban érzem magam, a hasam laposabb, a fenekem kerekebb, a lábaim formásabbak, a karjaim izmosabbak. Persze még így is van rajtam egy kis túlsúly, de csinosnak érzem magam. Dicsérnek, megnéznek az utcán, sokkal jobban állnak rajtam a ruháim, magabiztosabb vagyok (pedig előtte sem voltam elveszett kis mimóza). Az arcom is szebb. Jobb a kondícióm, egészségesebbnek érzem magam. Sőt! A diéta miatt elmúlt az ekcémám, ami megkeserítette az életem (a kezem volt állandóan csupa seb), most már kennem sem kell, rendbe jött.
2013. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!