Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy vegyem rá magam?

Mit tegyek? Hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék kb 10 kilót. Tisztába vagyok hogy mit kéne és mit nem kéne ennem, de mikor előttem van egy finom kaja, nem tudom megállni hogy ne egyem meg, mindig azt mondom majd holnaptól. Hogyan lehet ezen változtatni, hogy ne zabáljak ha nem is vagyok éhes?
2013. jún. 27. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem állsz készen. Ha készen fogsz rá állni, nem fogsz tovább halogatni és azt teszed ami a helyes.

Minden fejben dől el.

Tapasztalatból mondom.

2013. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akaraterő. Tapasztalatból mondom, hogy csak az első "nem" a nehéz, utána jön magától.

A legjobb taktika egyébként, ha kerülöd az un. finom kajával való találkozást. Egyébként diétás kaják is finomak. Lehet, hogy Te valami sanyargató fogyókúrát néztél ki magadnak, amit nem is bírnál betartani, ezért úgy vagy vele-lehet tudat alatt-, hogy minek is állj neki.

2013. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!