Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatok le...

Mennyi idő alatt fogyhatok le 15kg-ot sport nélkül, és hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok sportolni,egészség ügyi okok miatt. De le szeretnék fogyni,mert egyszerűen utálom magamat.Olyan 3 hónap alatt le kellene fogynom,egy nagyon fontos esemény miatt.

2013. nov. 9. 22:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Aki nem eszik szénhidrátot (keményítőt, cukrot) és tejet, annak nincs mit lefogynia. A sport lényegében mellékes, az csak játék.


Mozogni kellene, nem feltétlen sportot.. de ami alapvető az az, hogy mit eszel. Tehát hogyan fogyj 15 kilót? Egyél halott állatokat búza és cukor nélkül.

2013. nov. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Szia! Sokan irnak neked olyan dolgokat amit sokan így hisznek penig nem így van. Vegyük példának a gyümölcsöket: hallottatok arról hogy gyümölcscukor? Bárki bármit mond az is lerakódik. A zöldalma sokkal kevesebb cukrot tartalmaz mint a piros, a banán a legrosszabb dolog a diétához. Semmiképpen ne koplalj csak ne egyél széhidrátot túl sokat! Mond meg anyunak hogy barna kenyeret szeretnél esetleg magosat. Amiket mindenképpen iktass ki: csokik cukrok csipszek gyorskaják, üdítők. Igyál minden nap 2 liter vizet....ne szörpöt ne teát. VIZET.

A fogyás leg alapvetőbb dolga, hogy ne edd magad degeszre. Ugyan is ha sokszor eszel keveset működésben marad az anyagcseréd egyrészt, másrészt ha eszel és érzi a szervezeted, hogy még táplálékra van szüksége akkor elkezdi feldolgozni a belső zsírjaidat. Úgy kell enni, hogy ne legyél teljesen tele. ;)

Nekem az étrendem:

Reggeli: natur joghurt/gyümölcs joghurt (gyümisből kevesebb) és zabpehely

Tízórai:Egy narancs, zöldalma, grapefruit.

Ebéd: Gondolom az iskolában eszel úgyhogy az mindegy.

Uzsonna:

2013. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Bocsi lemaradt a vége!

Uzsonna: Joghurt, kefir,

Vacsora: Sonkás magoskenyér, Saláta (sajtot hanyagold)

Ha tényleg betartod ezt (persze nem ugyan ezt enni de hasonló zsír és szénhidrát tartalmú étrend)akkor egy hét alatt lefogyhatsz 0,5-1kg9ot. Az elején amig a víz lemegy rólad lehet hogy 2kg lesz hetente!

Az 3honap alatt 10-12kg minusz kb.

SOK SIKERT! Majd irj privátban hogy haladsz!:)

2013. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Almát ne egyen mert van benne egy kis gyümölcscukor, de tömény keményítőt, glutént a kenyérrel igen? :D


Meg hízó borjútáp tejterméket azt toljon?


Azt tudjuk hogy a kenyér is szénhidrát, amiből nem kellene sokat ennie, a tejtermékek pedig pont úgy megemelik az inzulinszintet mint a cukorevés? :D


Tehát ilyen szellemben ajánljuk ezeket.


Egy kis gyümölcs, még a banán sem okoz ennyi gondot.. az még voltaképp természetes, sokkal természetesebb mint a barna kenyér vagy a joghurt.

2013. nov. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsaitokat! :) megpróbálok a kenyérről teljesen leszokni.Betartom a diétát,aztán remélem,hogy sikerülni fog.
2013. nov. 10. 01:33
 16/20 anonim válasza:
hajrá, ha kitartó vagy, sikerülni fog! de szerintem elég lesz 10 kilót fogynod
2013. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igazából, jó étkezés mellett azt pontosan 'tudja' a szervezete. Nem is kell gondolkodni rajta, hogy 10 vagy 15 kiló legyen a kitűzött cél.


Azon kell gondolkodni, hogy legyen mindig megfelelő (és tényleg megfelelő) étel, legyen idő elkészíteni mondjuk munka mellett, vagy hogy néha legyen (jó, bevallom én is hedonista vagyok) 1-1 finom nass kaja, édességhez hozzávaló.. mondjuk kakaópor, méz/xilit/eritrit, mák, kókuszreszelék.. olajos magvak..

2013. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Beszóltatok a gyümölcscukorra és a barna kenyérre.....mondj amit akarsz kedves hozzászóló de én ugyanezzel a diétával 5hónap alatt 22 kg-ot adtam le;)
2013. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Rengetegféleképpen lehet fogyni. Soha, senki nem írta, hogy nem.


Csak olyan is lesz az a fogyás.. egészségre, tartósságra, kinézetre. Tök jó.

2013. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia vannak olyan ételek ami mellet ehetsz és nem olyan rossz .Van olyan is amit így rátudsz tapasztani a hasra az rezgeti és fogysz sajnálom linket nem tudom de láttam ilyen rendelős műsorban Remélem tudtam segíteni és nem késő:) Amúgy szerintem mindenki úgy jó ahogy van nem mindenki feltétlen szereti a vékonyakat :)
2016. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!