Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatok le...

Mennyi idő alatt fogyhatok le 15kg-ot sport nélkül, és hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok sportolni,egészség ügyi okok miatt. De le szeretnék fogyni,mert egyszerűen utálom magamat.Olyan 3 hónap alatt le kellene fogynom,egy nagyon fontos esemény miatt.

2013. nov. 9. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Sport nélkül ? Mozgás nélkül ?


Hülye vagy ?


így csak egy megoldás van... ne egyél...koplalj.. vagy ha eszel is, akkor maksz almát.. mondjuk legyen a reggelid egy banán, az ebéded egy alma, a vacsorád meg egy narancs, azt ennyi.

2013. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom,nem tudok mit csinálni..Nem azért nem sportolok,mert lusta vagyok..De rendben,ha az kell a fogyáshoz,akkor az lesz :D
2013. nov. 9. 22:49
 3/20 anonim válasza:
Ha meg sem mozdulsz egész nap, hiába éhezteted ki magad, nem hiszem, hogy vékonyabbnak fogsz tűnni... legalább sétálj minden nap min. 30 percet
2013. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért szoktam sétálni -.- iskolába járok,szóval... Annyit azért bőven mozgok amíg haza meg oda érek.
2013. nov. 9. 22:57
 5/20 anonim válasza:
37%
Egy lusta, kövér disznó vagy... -.-"""
2013. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
talán igazad lehet. Én hülye állat,miért is nem sportolok minden nap egy kemény agyrászkódás után. Hmm..ezen tényleg elkellene gondolkodnom.xD mindegy is..
2013. nov. 9. 23:02
 7/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem te vagy az első, de sajnos az utolsó sem! Nem mondasz el semmit, mert nem tartozik ránk, meg mindent úgyis tudnunk kellene! Nem tudjuk, hány kiló vagy, milyen magas vagy, fiú-é, vagy lány, hány éves vagy, milyen az egészségi állapotod. A cinikus megjegyzésedből valamit megtudtunk, például azt, hogy nekünk kutya kötelességünk lenne tudni az agyrázkódásodról! Én konkrétan arra gondoltam, hogy tolókocsiban vagy, mert hiányoznak a lábaid. Szerencsére nem így van - bár ez csak később derült ki, ha ez derült ki egyáltalán, ugyanis aki tud sétálni, annak van legalább egy lába! 165 kg-ból könnyebb leadni 15 kilót, mint 55 kilóból! Valószínű 8 és 22 év között lehetsz, mert írni már tudsz, de iskolába jársz. Valószínű szőke lány lehetsz, mert "esemény" miatt fekete srácok nem nagyon szoktak fogyózni!

A koplalás nem jó, mert egészségtelen. Mozgás kellene, de azt nem tudsz. A fontos esemény lesz, valószínű nem farsangi bál. ... hát röviden ennyi, ami miatt semmit sem tudok!

2013. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj de leírtam,hogy0 nem sportolhatok egészségügyi okok miatt oO vagy nem? Az igaz,hogy nem írtam le mindent,és bocsánatot is kérek ezért.De attól még szerintem nem kellene azzal a másikat megsértenünk,hogy azt mondjuk neki,hogy lusta disznó!:D Én sem sértettem meg ezzel senkit. Lány vagyok,15 éves. 170 cm vagyok,és 70 kg.
2013. nov. 9. 23:35
 9/20 A kérdező kommentje:
Jah,és barna a hajam színe. :)
2013. nov. 9. 23:36
 10/20 A kérdező kommentje:
És koncertre megyek :) emiatt szeretnék elsősorban is lefogyni. 2 és fél éve vártam a hírt,hogy jönnek,és most végre! :3
2013. nov. 9. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!