Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után látszódik meg...

Mennyi idő után látszódik meg ha elkezdek guggolni, kitöréseket csinálni? (hátsó formásítás)

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 10:20
 1/4 anonim válasza:
48%

A kitörés elég hamar meglátszik,szinte azonnal.

Múltkor a lábam törtem ki,derékszögben állt a sípcsontom.

2013. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hanyagolt izomzaton az első erősítések után már meglátszik a munka (izomtónus, nagyobb glikogén tartalékok), de edzésnél igazából években kell gondolkodni.
2013. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap alatt valami már biztos látszódik. Attól függ, honnan indulsz. De ettől nem lesz jó feneked, kajára is figyelni kell.
2013. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Március vége-április eleje óta csinálom én is, bár én mellette futok, ugráló kötelezek, biciklizem, görkorizom... 2 hónap alatt eltűnt a narancsbőröm kb 90%-a, állóképességem olyan lett, amilyen talán sosem volt, fogytam 5 kilót és látható volt a változás! Azóta se hagytam abba, nem is fogom, sőt, azóta lépcsőn futok lábsúlyokkal és sosem éreztem még ilyen jól magam a bőrömben! Ne csüggedj el a kezdeti izomláz után, és akkor se, ha 2 hét után nincs eredmény! Kitartás és rendszeresség, tudod a mondást, minden fejben dől el! Hidd el, 2-3 hónap, és látszódni fog a bőrödön, a tartásodon, és már akár a formán is! Sok sikert és kitartást! :)
2013. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!