Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen volt ez a...

Szerintetek milyen volt ez a napom?

Figyelt kérdés

7: bögrényi müzli tejjel

9: tenyérnyi rozs kifli sonkával zöldségekkel

12: grill csirkemell párolt zöldségekkel

15: joghurt

18: kifli sonkával

Eredetileg mézes rikottát akartam enni de nem ízlett sajnos :/

A mozgás kb 30-40 perc tempós séta volt dombra fel dombra le. Futni csütörtöktől vasárnapig gondoltam akkor van egy kis időm.


2013. okt. 28. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, bár kicsit kevés, főleg a mozgás mellett. Ne félj az ételtől!
2013. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt meddig fogod bírni?

1-2 hétig is talán? És utána mi lesz?

2013. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt most arra írtad hogy kevés vagy mit nem bírnék? Ennél kevesebbet ettem régen csak a reggeli péksütemény volt a vacsi meg szendvics. Mozognék én előbb is csak 3 zhra meg két beadandóra kell készülnöm ebben a 3 napban :S Egyébként több hónapra tervezek míg lemegy jó pár kiló. Nyárra 15-öt lenne jó leadni
2013. okt. 28. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvető hiba, hogy 6 után nem eszel. Mondjuk lefekvés előtt 1 órával ehetnél egy kis túrót, hogy az izmaid kapjanak az este folyamán fehérjét.

Ha kifli-sonka megoldás van, akkor inkább 3-ra lenne jó. Mert 6ig egy joghurttal ellenni elég kevés.

Reggel sima zabpehely jobb lenne, tehetsz bele egy kis olajos magok, és édesítheted egy kis mézzel.

6kor meg ehetnél valami tojásos kaját.

És akkor full jó lenne.:)

2013. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!