Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 napom van vissza, eddzek a...

2 napom van vissza, eddzek a combomra vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy pénteken megyünk külföldre, és szeretnêk jobb alakot. Tudom, nem az utolsó pillanatba kellett volna eszembe jutni, de valamennyit ilyenkor is lehet változtatni. Múltkor nagyon sok kitöréses combformálást megcsináltam és olyan izomlázam volt ,hogy 2 napig nem tudtam menni......viszont ezután vastagabbnak tûnik a lábam. Eddzek a lábamra vagy ne? Ha igen, mennyit és mibôl? Ètrendembe milyen ételeket vigyek be és mire kell odafigyelnen? (egyébként lány vagyok) Elôre is köszönöm az értelmes válaszokat! (aki hasznosat ir annak zöld pacsi:))
2013. júl. 10. 11:44
 1/3 Simon0211 ***** válasza:
Szívesen segítek, írj privátba ahol adok skypos elérhetőséget. Egyenlőre viszont nem tiszta előttem mit szeretnél? Nagyobb combokat? Vagy formásabbakat? Mert ugye azon is múlik mit merre hogyan kell enni. Írj ha gondolod.
2013. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a célod?


Bedurrantani be lehet a lábizmokat, ehhez értesz is. Ekkor egy darabig nagyobb az izom, több vér kerül bele, több glikogén raktározódik. Meg lehet csinálni.

Kis optikai tuning. Van értelme? Igen van, ha hetente egyszer megcsinálod, minden héten mert akkor valóban erősödni fog a lábad, fejlődni fog az izom.


Sok hús, zöldség és jóleső mennyiségű zsiradék. Ez tartalmazni fogja a tested számára fontos tápanyagokat, de nem raktározod el zsírba őket.

2013. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most komolyan 2naptól mit vársz?:O szerintem inkább intézd a dolgaidat a nyaraláshoz mert 2nap alatt nem fogsz feszesebb lenni és izmosabb ha meg neki vágsz otthon gyorsan edzeni 2napig utána olyan izomlázad lesz amiről az imént meséltél megéri úgy "külföldre" menni hogy fájdalmaid vannak?sőt még eredményt sem érnél el ezen kivül...azért jó utat és jó szórakozást:)))
2013. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!