Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nassolni támad kedvem,...

Ha nassolni támad kedvem, akkor a nyers gyümölcs vagy zöldség jó választás fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
zöldség. a gyümölcsben ott a gyümicukor, így azt mértékel edd inkább, ne nasizásra
2013. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor maradok a zöldségnél ha rám tör a vágy. :)

Nem akarom sanyargatni magam és éhezni, mert annak úgyis csak zabálás a vége. :)

2013. okt. 16. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a zoldseg nem nassolas, hanem rendes taplalek, ha csipegetni tamad kedvem, valahogy nem tudok elragcsalni nehany rozsanyi brokkolit :) A gyumolcs inkabb tartozik a nassolas kategoriaba, plane, hogy gyumolcscukor van benne. Ha alacsony cukortartalmu gyumolcsoket valasztasz, mint a bogyos gyumolcsok, akkor azzal nem artasz a fogyokuradnak, es megis kellemesebb erzes, mint egy zellerszarat ropogtatni.
2013. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy almát is nyugodtan bevállalhatsz.
2013. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megeszel egy gyümölcsöt vagy zöldséget, attól még nem fogsz elhízni.Akár gyümölcssalátát is készíthetsz, csak mézzel cukor helyett.Vagy reszelt répa is finom nasi, én napraforgóolajjal, mézzel citromlével szoktam ízesíteni, így jó vitaminos lesz.Nem hízlal, mégsem maradsz éhes.
2013. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!