Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt, aki lefogyott, tényleg...

Volt, aki lefogyott, tényleg vékony lett, de nem olyan hatása lett, mint várta?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt, mikor elérted a célod? Mivel fogytál, mennyi idő alatt? Boldogan néztél bele a tükörbe?

2013. okt. 7. 16:39
 1/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ez azokkal a (többnyire) lányokkal szokott előfordulni, akik ész nélkül fogyóznak, tehát koplalnak és nem visznek elég fehérjét/zsírt. Lefogynak a csontjukról, de lógós pocakjuk megmarad.
2013. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
saját tapasztalatom nem volt, de egy osztálytársnőm kb 10 kgot fogyott mert elkezdett intenzív edzésekre járni, most jól érzi magát, de konkrétan úgy néz ki mint egy kacsa...lóg a feneke, és a hasa is...
2013. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát velem hasonló történt. Egyébként nem fogyóztam ész nélkül, eleget ettem, rengeteget mozogtam.


Aztán megálltam a tükör előtt, a súlyom "mélypontján" (51,5 kg), és "Úristen, hogy nézel ki..." [szegycsont-borda átvilágít a bőrön, a karom meg valami ilyen volt, a testemhez képest -> [link] :D)


Amúgy egyszerű kalóriaszámlálással, és ettem fehérjét is sokat, de valahogy még se úgy nézett ki az eredmény, ahogy akartam. + súlyzós edzés is volt.


Aztán most picit testépítek, visszaszedem a leadott izmot, és még plusz egy kicsit. Már attól jobban tetszek magamnak, hogy elkezdtem edzeni.:)

2013. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én csak 6-7 kilót fogytam,de sokkoló volt,hogy a B-s kosár lement egy "ne látszódjon át a mellbmimbó" funkciós topra.65 kiló voltam,nagyjából fél év alatt fogytam le.Kicsit többet mozogtam és kevesebb kenyeret,tésztát ettem.
2013. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szépen fogytam le 1 év alatt és nem lóg sehol semmi, mert sokat sportoltam, tényleg pontosan olyan lettem amit szerettem volna, de a belső hatás elmaradt. Mindig azt gondoltam, ha lefogyok akkor megnő az önbizalmam, nem zavar majd a meztelenség, minden fiú engem akar majd, lesz végre egy normális párkapcsolatom és a barátnőim ahányszor meglátják a szálkás pocakom mindig megdícsérik. Ehelyett ugyanolyan nyuszika vagyok, mint kövéren, a bikiniben feszélyezve érzem magam, pedig a tükörbe nézve tényleg tetszik amit látok, a fiúk nem nézegetnek állandóan, valahogy nem sikerül egy normális párkapcsolatot összehoznom és a barátnőim sem stírölnek irigykedve a strandon, szóval számomra elmaradt a várt hatás...
2013. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam kövér és sportoltam is,sajnos endometriózis diéta miatt fogytam rohamosan,azután speciális tornával szép lett a fenekem,hasam de sajnos a csinos mellem picinyke lett,emiatt elég szomorú vagyok,de nem fogok ezért plasztikáztatni,örülök,hogy egyben vagyok-egészségesen.
2013. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!