Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira lehoz hogy nem olyan...

Annyira lehoz hogy nem olyan alkatú vagyok hogy vékony és akármit ehetnék csokitol kezdve nem látszana meg. Ez ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ilyen alkatú vagyok hogy napi 1 tábla csoki nem látszik meg barátnőm ilyen fajta akár mit ehet nem látszik meg sajnos én nem amit eszek meglátszik hizok ..és elszaaldt velem a lo nem uralkodok önmagamon csak zabálok....

ezek a falási rohamok ellen mit lehetne tenni? vagy vmi inspirácio ami megakadályoz hogy na akkor fejedz be a zabálást! mert jó lenne fogyni de igy tlejesen depis vagyok már.


2013. szept. 21. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a jóllakás az, ami megakadályozza, hogy tovább egyek... Rendes, laktató ételt kell enni, amivel jóllaksz és pár órára rendben vagy. Azt kell kitapasztalni, ez Neked mi. Sokunknak a szénhidrátdús étel kevéssé alkalmas erre, bár az is számít, milyen szénhidrát...


Az egy más kategória, amikor jóllakottan is eszik az ember, ott valami lelki gond van, esetleg túl erős étvágy, az éhségérzettől függetlenül.


Azon pedig ne keseregj, hogy miért nem vagy olyan fajta, mint a barátnőd. Nincs semmi értelme, azonkívül nem jó az, ha boldogan zabálsz egészségtelenül, mert (legalábbis most még) nem hízol...

2013. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!