Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 1000 kalóriát eszem,...

Ha napi 1000 kalóriát eszem, biztosan fogok fogyni? (168 cm/65 kg,19/L)

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi 1000 kalória koplalás...
2013. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1200? Egyébként hosszú történet miért akarom így csinálni, az érdekelne, hogy fogyni tudnék-e vele. Kb. heti egy kilót?
2013. okt. 6. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
1200 a minimum. Senki se tudja mennyit fogysz tőle, a fogyás nem matematika. Sokszor megáll, sokszor alig fogysz, valamikor meg sokat.
2013. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz ezzel. Csak jól be kell osztani, de jóllakás nem garantált.
2013. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1000-1200 kalória, de miből? Nem mindegy. Most olvastam egy cikket, ahol teszteltek különböző inzulinérzékenységű embereket különböző makrotápanyagarányú táplálkozás mellett. A különböző csoportok fogyására pont ellentétesen hatott a táplálék összetétele, ki több szénhidráttal fogyott jobban, ki kevesebbel. A testépítés sikerességét is befolyásolja ez, valamint az energikusságot...
2013. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Legfőképp tojást, borsót, kukoricát, ananászt, joghurtot, paprikát, paradicsomot, húst és hasonlókat szoktam enni. Kenyeret ritkán, tésztát teljesen elhagytam, édességeket is igyekszem kerülni, bár volt, hogy megettem néha egy kis pudingot.
2013. okt. 6. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Ez nem hangzik rosszul :) Ha odafigyelsz, mit eszel, akkor valószínűleg nem kell olyan keveset enned a fogyáshoz, persze a genetika is ott van, biztosra szinte semmit nem lehet állítani e téren.
2013. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!