Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha több kalóriát égetek el,...

Ha több kalóriát égetek el, mint amennyit beviszek, akkor biztosan fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Az állítás kicsit szimpla, és biztos vagyok benne hogy ez kicsit összetettebb, de van benne igazság? Vagy hülye kérdés?
2009. jan. 27. 12:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Például ha eszem valami nasit, ami 200 kcal, aztán futok még aznap annyit hogy elégetek 200 (vagy több) kcal-át, akkor attól a bizonyos nasitól nem fogok hízni?
2009. jan. 27. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha amennyit megeszel annyit lesportolsz akkor a szervezeted mit fog létfenntartásra fordítani?

Ez éhenhaláshoz vezet így...

2009. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A felhalmozott zsírréteget nem használja el véletlenül a létfentartásra? mert ez volna a cél.
2009. jan. 27. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapvetően fogysz... de ez az éhezés egy fajtája. És amikor abbahagyod, az nagyon megbosszulja magát. Én 8 kilót fogytam így és amikor már nem égettem el a bevitt kalóriákat pontosan, akármilyen keveset is ettem (értsd 800-1200 kalória)akkor híztam kereken kétszer annyit... Azaz 16 kilogrammot. Hihetetlen, de ez van. A szervezet bosszúja.

2009. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!