Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hizlal? (Kérdésed túl...

Ez hizlal? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Waldorf salátát akartam csinálni, de végül nem teljesen az lett, kihagytam belőle néhány dolgot, így tulajdonképp csak reszelt alma, zeller és natúr joghurt van benne. Ez hizlal?
2013. szept. 17. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki hízik ettől az elég gáz..:D
2013. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A joghurt teljesen rossz hatással van az emberi emésztésre, anyagcserére, hormonháztartásra. Hogyan definiálnád a 'hizlal' szót?
2013. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz hatással van rá, de én nem fogom megvonni magamtól a tejtermékeket, mert szeretem őket, és ha ezen múlik a fogyásom, akkor inkább maradok ilyen, mert nekem a tojás, joghurt, túró, tej hiánya önsanyargatásnak minősül. Igazad van, rosszul tettem fel a kérdést. Sok kalória van az ilyen salátában, vagy nem?
2013. szept. 18. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs sok.

Nem tom hogy jön szóba a tojás, ami egy hasznos élelmiszer, de a tejen gondolkozz el, hogy mennyit ér meg neked ez a hatalmas élvezet. Mindenkinek mérlegelnie kell.. a drogosoknak is döntést kell hozniuk, választaniuk.. mennyit ér meg nekik a hőn áhított 'cucc'. A hosszú távú egészség a tét.

2013. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, igaz, a tojás rendben van, de én szeretem a joghurtot és a túrót is például. Tejet mondjuk nem iszom minden nap, de heti szinten tuti, egyszerűen sokszor megkívánom, főleg esténként.
2013. szept. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!