Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megvastagodott a tornától a...

Megvastagodott a tornától a combom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit
2009. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyan? Mit tornáztál? Én pont vastagodni szeretnék.
2009. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha színizom a lábad? Sokkal szebb, formásabb, mint egy piszkafa gebe.
2009. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én egy piszkafa gebe vagyok :D Én fittneszeltem régebben minden reggel, de arra mindíg gondosan ügyeltem, hogy a comberősítést kihagyjam... Én utálom a vastag combokat, legalábbis magamon, a másé nem nagyon érdekel :D 170 cm vagyok és 50 kg, bár szeretek vékony lenni, egyszer azt mondta egy védőnő, hogy alultápált vagyok :D Mondom én? :D Egész nap a mekiben eszek :D Aztán javasolt valami hízókúrát, de olyan gyors az anyagcserém, hogy ha egész nap eszem, akkor sem hízok, sőt, volt amikor így is fogytam =D Viszont nem értem miért kell legebézni a vékonyakat :( Én soha nem mondom senkire se, hogy kövér, főleg ha genetikailag ilyen egy ember (vagy betegség miatt), akkor önhibáján kívül olyan amilyen és nem kellene megbántani másokat :(
2009. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom, hogy izmos a lábam. Az tetszene, de mivel alapban vékony testalkatú vagyok, sokkal vastagabb a combom, és nem szép már... nem illik hozzám. Csak kicsit izmosabb lábakat szerettem volna.. de sokkal több izmot kaptam... amúgy Rubint Réka combgyakorlatait csináltam, és azokat, amiket még anno cosmopolitanból ellestem. Ott volt pár gyakorlat combra.
2009. nov. 3. 23:34
 6/9 anonim válasza:
Én vagyok a pálcika gebe vagy mi =D Szerintem függesztd fel a combgyakorlatokat és kb fél év mire visszamegy az izom, elvileg ha koplalsz, az izmokat kezdi el először felemészteni a szervezet és csak utána a zsírt, de ahhoz igazán koplalni kell, de azt egyáltalán nem tanácsolom, mert nagyon egészségtelen. Vitaminhiány léphet fel, gyomorfekély, mert a gyomorsav szétmarja a gyomrod, bélcsavarodás, emésztési rendellenességek... stb. Szóval ne edz többet a combodra és lassan de biztosan lejjeb megy... Csak ki kell várni :S
2009. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Higgyétek el, nagyon hamar lemegy az izom, ha nem edzed. lehet, fél évet sem kell várnod. Koplalni sem kell. Ha nincs edzésben, pár hónap, és jelentősen kisebb lesz. persze még marad belőle, de azt hiszem, azért azt megtartod:)

amúgy ritka a problémád, bár nekem lenne már az a bajom, hogy túl izmosnak érzem magam:) kitartást nem küldök, mert csak lazulnod kell ;)

2009. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor egy darabig nem tornázok. Illetve tornázni tornázok, csak kifejezetten combra nem gyúrok. Koplalni soha nem koplalnék.
2009. nov. 4. 11:57
 9/9 anonim válasza:
szia,en is hasonlo cipoben jarok mert en is Rubint Rekara tornaztam es bizony vastag lett az en combom is..es azota is az..
2009. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!