Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lett több cm-rel szélese...

Miért lett több cm-rel szélesebb a csípőm a tornától?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy problémám,és nem igazán tudom rá a választ. Csinálta a 90 napost, több mint 90 napig. Le is ment kb. 8 kg és karcsúsodtam mindenhonnan. A Norbi-féle torát csináltam ami, csípő és combra van. 1 hónap alatt a csípőm 6 cm-rel lett szélesebb (pedig eddig sem volt kicsi)a combom szintén. kilóra pedig pont annyi vagyok, mint előtte.Teljesen el vagyok keseredve. Hol rontottam el? Most ötször annyit kell küzdenem, hogy lemenjen? Van valami ötletetek?


2010. jún. 18. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert megnőtt az izmod, de a zsír meg nem tűnt el arról a területről!

egyébként bocs az offért, de mire tornáztál pontosan, mert én pont a csípőmet akarom növeszteni!

2010. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és inkább futnod, úsznod vagy biciklizned kéne, ha fogyni akarsz és nem izmosodni!
2010. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez eléggé hihetetlen már bocsi nem lehetséges, hogy félremérted.. csak mert nekem is volt ilyen aztán rájöttem, hogy hülye vagyok és nem lehetett előtte lévő nap 3 cm-errel kevesebb:) ha a gatyáid ugyanúgy rád mennek akkor biztosan csak elmérted és vagy rosszul emlékszel az eredményre...
2010. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy csináltad, légyszi, én is szélesebb csípőt szeretnék...
2010. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Norbi duci tréning 2-re tornáztam, az kimondottan csípő és combra van.

Sajnos nem elmérés, mert a nadrágjaimon vettem észre először, hogy valami nem stimmel....

Viszont a zsír alatt azért észrevehető, hogy felszedtem egy kis izmot is.

2010. jún. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!