Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le legalább...

Hogyan fogyhatok le legalább 15 kilót egy év alatt?

Figyelt kérdés
Számtalan dolgot próbáltam már, de eddig nem voltam ilyen elszánt.Most egy éves célom lenne, hogy minimum 15 kilót leadjak.Nagyon sok mindent olvastam, étrendket, sport, shake stb. de minél többet olvasok annál tanácstalanabb vagyok, hogy akkor mikor mit és mennyit egyek, mennyit sportoljak, hogy valóra váljon az álmom, egy év alatt?Kérlek segítsetek
2013. aug. 26. 22:09
 1/7 Szergej55 ***** válasza:
48%
Jó, hogy van egy elhatározásod, de én azt tanácsolnám, ne fogyj 1 év alatt 15 kilót, mert abból 3-4 kiló izomveszteség lenne, havonta 0,5-1 kg-tól érdemes megszabadulni, mert az megy zsírból. Ebben a kérdésben megírtam a kérdezőnek, hogy nagyjából mit kell betartani: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__47..
2013. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a havi 0.5-1 az inkabb heti... Egy ev alatt 15 az teljesen normalis es tarthato.
2013. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Énis úgy véltem, hogy ennyi idő alatt normális mennyiség lenne.De nem tudom, hogyan fogjak neki, mit tegyek?
2013. aug. 26. 22:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, te a következőket írtad ha jól látom:


Ez napi 2g/testslúlykilogramm szénhidrátot (zöldségek, hüvelyesek, teljes kiőrlésű gabonafélék, barna vagy basmati rizs) és 1,5-2g fehérjét (sovány húsok, tojásfehérje, sovány túró) jelent. 5-6 étkezés kell, a szénhidrát nagy részét az első 3-ban kell bevinni, dél után leginkább zöldség, hús, tojás menjen, esetleg lefekvés előtt 2 órával utolsó étkezés gyanánt a sovány túró.


2g/testslúlykilogramm - ez pontosan mit jelent?

2013. aug. 26. 22:58
 5/7 Osynho ***** válasza:

"2g/testslúlykilogramm - ez pontosan mit jelent?"


Hogyhogy mit jelent? :) A testsúlyod minden kg-jára 2g, másképpen testsúlyod x 2 g-ban kifejezve. Ha 50kg-os vagy, akkor 100g.

2013. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, nekem ez nem volt egyértelmű.
2013. aug. 27. 05:05
 7/7 anonim válasza:
egy nár alatt is le lehet adni 15 kilót ha egészségesen eszel és minden nap spotrolsz vagy 3 órát (reggel,dél után,este)
2013. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!