Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Derékból mivel lehet lefogyni?

Derékból mivel lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
Felülések ilyenek segítenek?Mit ajánlotok?Ha egy kis plussz van oldalt.Köszi a segítséget :)
2013. aug. 19. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nincs helyi fogyás. Diétával meg egésztestes mozgással.
2013. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Hányszor kell még elmondani, amit az első is leírt? Komolyan mondom...
2013. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Szia !

Nem tudom mi a neve már annak a gyakorlatnak ami abból áll hogy egyik oldalra hajolsz majd a másik oldalra és így ismétled. De, tudom, törzshajlítás jobbra balra, mellete egy pár felüléssel tudod szépen csinosítani !

A másik kettőnek pedig üzenném, ha nem tudnak a kérdésre megfelelő választ adni, inkább hallgassanak ! :)

Sok sikert !

2013. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Már bocs utolsóka, de a gyakorlatok, amiket leírtál, izomtónus javítók és nem fogyasztók! Hiába edzi az izmait, ha azokat zsírréteg fedi, nem lesz látványos eredménye! A vékony derékért fogyni kell, de nincs olyan, h csak egy helyről fogy az ember!
2013. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
51%
nekem a hullahoppkarikázás segített (napi fél óra)+diéta.
2013. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elmész futni vagy valami cardio gyakorlatot csinálsz akkor fóliázd be vastagon azt a területet. Nekem ez segített de legalább 20 cardio kell.
2013. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valóban nem kéne ideírnom, vagy nekem vagy nektek. Olyan sokan vagytok hogy gyanús hogy én erőlködök feleslegesen.

Senki nem várja el hogy értsetek hozzá, bár aki fogyni akar annak nem árt. Csak legalább ne lennétek ilyen holt biztosak.

Magyarországon elvileg kevesebb mint tízmillió ember él de itt már esküszöm többször le lett írva hogy nincs helyi fogyás. Ha valaki boncolt már állatot láthatta hogy a zsír amit jellemzően a bőrünk alatt raktározunk, semmilyen összeköttetésben nincs az alatta lévő izommal. Ha az izomsejteknek fokozott mennyiségű zsírsavra van szükségük, olyan anyagok kerülnek a véráramba amik a testet bejárva mindenhonnan fokozottan szabadítanak fel zsírsav molekulákat. A zsírsavak aztán szintén keringenek a véráramban és azokba a sejtekbe lépnek be nagyobb mennyiségben ahol szükség van rájuk. De ez a folyamat alapból is működik, a puszta létezéshez használjuk el a zsírsavak nagy részét. Sőt maga az izommunka alapvetően az izmokban nagyobb mennyiségben elraktározott cukrot használja fel energiaforrásként, mert ha te megfeszítesz egy izmot nincs arra idő hogy a testet bejárva a zsírsavak és az oxidációhoz kellő oxigén molekulák rögtön ott teremjenek kellő mennyiségben. Az izmoknak viszont ott a saját energia raktáruk, amihez oxigén sem kell.

Aerob jellegű mozgásokkal lehet fokozni az izmok zsírfelhasználását, de nem törvényszerű hogy ez önmagában fogyást eredményezne. Sőt erősítő jellegű edzésekkel a cukor minél nagyobb arányú elhasználása jelentősebb a fogyás szempontjából. De még mindig elsősorban azon múlik hogy ne vigyél be felesleges tápanyagokat amiket a test zsírként raktároz el, és vidd be a szükséges tápanyagokat, hogy a tested és ezzel együtt az energiaigényes folyamatai megfelelően működjenek. Magyarul egészséges táplálkozás megfelelő tápanyag arányokkal + mozgás. Hajlongani meg hulahopp karikázni egyáltalán nem érdemes, bár talán jobb mintha semmit sem csinálnál. Ezek csak a törzs izmait mozgatják meg de neked az egész testedet kéne, és minél intenzívebben.

2013. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyit osztottam az észt hogy a fóliás okosról meg is felejtkeztem. Attól hogy fokozottan izzadsz vizet és ezáltal jobban dehidratálódsz és ideiglenesen könnyebb leszel, nem fogsz jobban fogyni. Annyi logikátlan tévhit van itt mintha futószalagon gyártanák.
2013. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na, már azonnal több választ kaptál ! :D

Tény, nekem segített a törzshajlítás nem is egyszer ! Tulajdonképpen mikor hajolsz jobbra-balra töröd a zsírpárnákat, ettől feszesebb lesz, formásabb.

És szerintem az elég nyilvánvaló hogy egy gyakrolat se fog soha segíteni ha egy nagyon minimális diétát nem párosítasz hozzá : ha megvonod magadtól a napi/heti édességadagodat, ha nem fogyasztasz egy ideig zsíros dolgokat vagy az üdítőket mellőzöd akkor siker lesz ! :)

2013. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, s még egy utolsó dolog : nem tudom ki pontozott le a hozzászólók közül, váljon egézségére ! DE amíg nem próbál ki valamit,ahogy én tettem és nekem bejött és nemcsak... addig maradjunk békében :)
2013. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!