Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni?

Kakaó39 kérdése:

Hogy tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
5 kilót szeretnék leadni, csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá. 166 cm vagyok, kb 60 kg, 15l. Aki tud segítsen!!

2013. aug. 15. 20:47
 1/4 showmesthing ***** válasza:
nem tudom eddig milyen étrendet követtél, de azt tudom tanácsolni h a cukros ételeket hagyd ki az étrendedből, beleértve felvágottakat, joghurtokat. lehetőleg kenyeret, sütiket kerüld egy darabig és valami minimális mozgást iktass be, olyat amiben kedved leled. bicikli, úszás, futás. apró kis változtatásokkal lehet sikert elérni.
2013. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sok gyümölcsöt, kevés tésztát és kenyeret eszek. Próbálok nem sokat enni, viszont a sportra nagyon nehezen veszem rá magam...
2013. aug. 15. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
szia .szívesen segítek,ha érdekel és szeretnéd írj privit.:)
2013. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 showmesthing ***** válasza:
Esetleg baratokat,baratnoket ravehetnel sportra ugy sokkal jobban megszereted majd. Legalabb egy heten egyszer probalj meg vmi step aerobic orara elmenni meg ilyesmi.Barmi,ami atmozgat.
2013. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!