Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 99 kg-mal milyen kihívás...

99 kg-mal milyen kihívás programot, vagy milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem értek még a mozgásformákhoz, a táplálkozásom viszont elvileg egészséges, mert fogyok.

Kellene vmilyen kihívás program, amit folyamatosan meg kell csinálnom, mert nehéz önmagamat motiválnom. De nem tudom, hogy mit csináljak...


Mozognék, de nem tudom, hogy mire, milyen DVD-re... Mit tanácsoltok?



2013. aug. 15. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
egy két méretes húsz éves férfi vagy vagy egy gyökkető méteres nyugdíjjas hölgy?
2013. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, 109 kg voltam május végén, most vagyok 99.
2013. aug. 15. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. szívesen segítek ha szeretnéd és lenne kedved hozzá. írj privit ha érdekel. :)
2013. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ezt a videót/nőt ajánlanám, semmi extra, csak gyalogolni kell benne, nem megterhelő. Találsz 1, 2, 3, 4, és 5 mérföldeset is. Szerintem próbáld ki, megéri! Van egy ismerősöm, aki csinálja, és már 20 kilót fogyott vele. Sok sikert!

http://www.youtube.com/watch?v=df2gn6-w0dE

2013. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!