Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet tudnátok...

Milyen edzéstervet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Év végére le szeretnék adni pár kilűt hogy normálisabban nézzek ki. Jelenlen 180 centi 82kg vagyok és sajnos kevés az izom. Év végéig normálisan szeretnék kinézni minimum 10-20kg minusszal. Heti 5-6 nap edzéssel (H-Sz). Valaki valamilyen edzésterve tud ajánlani?

17/F


2013. aug. 13. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

kardio edzésekkel kezdj, mert azokkal lehet kifejezetten zsírt égetni, az erősítés inkább az alakformálás célját szolgálja. először a gyorsabb séták is megteszik, aztán kocogás. gyors séta, kocogás, sprintelés felváltva :3 esetleg bicó, úszás. persze erősítésekkel is kiegészítheted (a nagyon alapokkal: felülés, fekvő, guggolás (de vigyázz a térdedre, nézd meg neten, hogy hogy kell helyesen csinálni).


szerintem ne kezdj egyből heti 6 alkalom edzéssel, bőven elég szerintem kezdésnek a heti 2. elhiszem, hogy ebben az évbnen leakarsz fogyni, de úgyis csak életmódváltással lehet tartósan eredményt elérni, vagyis jövőre is rendszeresen mozognod kell stb. :D A táplálkozásra is figyelj, semmiképp ne koplalj! :) Sok sikert! <3 Én is szeretnék egyébként ebben az évben lefogyni. :D

2013. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért írtam heti 6ot mert előtte 10évig úsztam azért edzett vagyok nem nagyon túlsúlyos de van pár kg felesleg. :D Linkelni tudnál edzéstervet vagy bármi olyat ami segíthet??
2013. aug. 13. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] esetleg ez :3 :D
2013. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!