Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Május végén kezdtem fogyózni...

Május végén kezdtem fogyózni (kb.10 hete), azóta 109-ről 102 kg lettem. Viszont 3 hete áll a fogyásom. Ez a tempó nem lassú? És nem áll túl sokáig a fogyásom szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy most nagy elhatározásban vagyok a fogyással kapcsolatban, egyszerűen le kell fogynom, de elkeserít, hogy nem mennek tovább a kilók. Ez normális? :(

2013. aug. 1. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

7 kilót fogytál nagyjából 2 hónap alatt. Nincs ezzel semmi baj.

Csak így tovább! Gratula.

2013. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy elkezdtél fogyózni? Mit teszel a fogyás érdekében?

Szép teljesítmény már ez is, de ekkora súlyból 10 hét alatt szerintem többet is le lehetett volna már adni.

Kíváncsi lennék az eszközeidre.

2013. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# Köszönöm. :)


2# Kiiktattam a finomított lisztet, a cukrot, a keményítőt az étrendemből teljesen. Az elején bevallom, hogy többet mozogtam, ami egyelőre csak itthoni tornázásból áll a Norbi Duci tréningre. De ha őszinte akarok lenni, az utóbbi időben erre nem szántam elég figyelmet/időt. Próbálok úgy enni, hogy minél több zöldséget és fehérjét egyek.

2013. aug. 1. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok:


Hormonprobléma nem állhat a háttérben?

Én 105 kilóról kezdtem július elején, most vagyok 96. Kalóriát számolok. Nem eszem meg én sem a lisztes, cukros dolgokat és azóta 1200 kalóriánál nem ettem többet.

Mozgás meg kimerül fél, esetleg 1 óra szobabiciklizésben. Ez az 1200 kcal tarthatónak érzem, mert úgy állítom össze az étrendemet, hogy kielégítse az igényeimet.

Kitartást neked!

2013. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából, viszont gratulálok az eredményedhez, szépen haladsz. :) A biciklizés nálam minden napos olyan 10 percre (tudom, ez nem sok), de azt hiszem visszaszoktatom magam a mozgásra is...
2013. aug. 1. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

"Próbálok úgy enni, hogy minél több zöldséget és fehérjét egyek."


Ne csak próbáld, étkezz is így MINDIG.


Leírnád egy napi menüdet?

2013. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor úgy mondom, hogy törekszem rá és mindig úgy eszek.

A napi menümet nem tudom leírni, mert mindig változó, utálom az egyhangúságot. De ha nem eszek/iszok cukros, fehérlisztes, keményítős és szénhidrátban gazdag kajákat, az szerintem sokat elmond.

2013. aug. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!