Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt meg a fogyásom?

Miért állt meg a fogyásom?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt felszedtem 20 kilót mert a gerincem miatt nem nagyon mozoghattam:S,ennek lassan 1 éve,6 hónapig szoptattam úgyhogy utána elkezdtem intenzíven diétázni..napi 1x eszek ebédet és kevesebbet mint régen,kenyeret,tésztát amennyire lehet kerülöm,ha este nagyon éhes vagyok akkor valami gyümölcsöt vagy nyers zöldséget rágcsálok zöld teával,cukor nélkül.2 naponta 1 órát tornázom,így lementem 65 kilóra,de kb. 1 hónapja megállt a fogyásom,pedig még egy tizest leszeretnék dobni,a combomról meg a fenekemről lement de a derekamon meg a hasamon egyszerűen nem akar megmozdulni a felesleg.mit csinálok rosszul?

2013. jún. 13. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

a lehetséges okok-

nincs meg a kalória deficit.

rossz az étrend összetétele fehérje-ch arány.

rossz az étkezés időzítése.

ahogy olvasom itt kb mind bejátszhat.

2013. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi az a fehérje ch arány???bocs ha hülyesèget kérdezek
2013. jún. 14. 07:22
 3/4 anonim ***** válasza:

egy adott étkezésben/étrendben a fehérje és a szénhidrát aránya.

de itt példával is bemutatják neked százalékra lebontva-

[link]

pl alap hiba,hogy te este nem csak,hogy szénhidrátot eszel fehérje nélkül,de méghozzá gyümölcscukrot.

2013. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasra kell célozni a gyakorlatokat. Ezt probáld meg a meglévo gyakorlataid mellé. http://www.youtube.com/watch?v=XW_xhcIIwZc
2013. jún. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!