Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülni fog a...

Szerintetek sikerülni fog a fogyásom? Kérdés lent

Figyelt kérdés
178cm 75 kg vagyok napi szinten mozgok futok rubint rékázok és reggel update pékkaját eszek nyárra szeretnék 60 kg lenni
2013. ápr. 24. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt itt a nyár! Ha havonta 4 kilót le tudsz dobni, az már szép teljesítmény. Feltéve, hogy zsírt szeretnél leadni.
2013. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A hasambol és a csípőmből szeretnék le adni nagyon aki tud tippeket adni hogy még hatásosabb legyen köszönöm :)
2013. ápr. 24. 19:17
 3/10 anonim válasza:

1. Nem értem miért akarsz fogyni, a magasságodhoz tökéletes a súlyod, de hát nők.. ez a te dolgod.

2. Ha fogyni akarsz, irány a fitness terem: spinning, hasedzések, futás, aerobik stb. Kenyeret, tésztát ne egyél. Este csak gyümölcsöt. Azért délbe se verjél be egy nagy tál csülök pörköltet. Figyelj oda, hogy mit eszel, minél kevesebb szénhidrátot. A fitness terem edzés alatt, nem azt értem, hogy havonta 1x, hanem hetente 4-5x tartalmas edzések.. Érdeklődj egy fitness terembe a személy edzőnél egyszerűbb.

2013. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem eszek pörkölteket kenyeret nagyon tritkán tésztát is minnden nap mozgok heti 2x fintess otthon Rubint Réka CD és persze a futás
2013. ápr. 24. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Rubint réka videóival az a bajom, hogy nesze semmi fogd meg jól.

A lusta háziasszonyok placebója.


A kedves réka sem ezzel a "bohóckodással" ilyen "jó" alakú.

Ahhoz, hogy a módszerre hasson, kb egész nap ezt kéne tolni, 2 óránként 1 órás szünettel.


Aki abszolút tunya annak tökéletes kezdés. De aki kicsit jobb kondiban van, annak ez semmi. Csak elmondhatja, hogy elszórakozott pár percet.


Szóval edzetebb vagy akkor válts "keményebb" eszközökre. Én félórás tekeréssel is előrébb vagyok mint a rékával.


És inkább este vágd be a pörköltet, mert a fehérje ellátja az izmaidat energiával és nem bontja le este edzés után.


Reggelire én jobban javasolnám a tönköly kenyeret vagy a zabkását. Az is CH, de olcsóbb, rostban gazdag, és még lassú felszívódású CH-k is.

2013. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most kezdtem szóval még nem vagyok olyan fittbe de nem tudom hogy látszani fog e az eredménye ?
2013. ápr. 24. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:

ha rubint rékázol akkor nem.

Kb. 2 hét alatt el is hagyhatod. Ha csak nem vagy 100 kg feletti (bár én is az voltam és nekem nem használt)


Egy átlag nőnek kicsit kiépítettebb edzés kell. De arra jó, hogy bevezesse a strapát.

2013. ápr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kedves 5-ös! Annak is jó Rubint Réka akinek nincs pénze kondiba menni!
2013. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
Kocogni éppen olyan jó és semmibe sem kerül. Pékkaja akármi, reggel nem nyerő.
2013. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés. Hatásosabb.
2013. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!