Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap + 1 hét alatt 5-6 kg?

1 hónap + 1 hét alatt 5-6 kg?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk naponta egyszer eszek nagyon keveset, esetleg mellé egy banánt vagy almát.. tehát maximum ennyit, és iszok mellé 1-1,5 liter vizet.. agy ha úgy alakul és nem felejtek el inni (sajnos nálam az jellemző) akkor 2 litert, akkor menne?

Nem érdekel ki gondolja ezt anorexiának, csak normálsi válaszokat várok. :)



2013. júl. 22. 18:07
 1/5 anonim válasza:
Ja...de olyan kibebaszott szarul fogod magad érezni hogy sopacs lesz:D
2013. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belbolyhocska válasza:
Egy darab banán kb. 330 kcal... Egyáltalán nem fogyókúrás/diétás dolog. Tele van cukorral. És nem egyszer kell enni nagyon keveset. Hanem sokszor, de keveset. Sok zöldséget egyél. Natúr csirke vagy pulykamell. Napi 3l folyadék, és lehetőleg ne üdítő legyen.
2013. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább zöldségeket egyél, mint gyümölcsöt. Csinálj magadnak salátákat. Lehet fogyni szeptemberre 5-6 kg-ot, csak nem így, mert nem fogod bírni és amit véletlenül leadnál, egyszerűen bezabálod majd. Tudom tudom, te nem és téged ez nem érdekel mert megtudod csinálni, akkor majd a mentő visz el. Tehát reggelizz minden nap, bőségesen, sok zöldséget, ne hagyd ki a reggelit, mert utána éhes leszel és estére zabálsz be. Hagyd el a lisztes, cukros, zsíros dolgokat. Csirkét, pulykát egyél, natúran, szintén sok zöldséggel. Gyümölcsöt inkább délelőtt fogyassz és nincs nasi. Este 5 után már ne egyél és ami a legfontosabb, mozogj. Addig oké hogy lefogysz 5-6 kg, de nem mindegy hogy honnan, izomból vagy zsírból. Hajráhajrá
2013. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Lehet, de necces. Egy hónap alatt kényelmesen fogyhatsz 3 kilót, azzal amit az előttem válaszoló írt. A banán amúgy csak 110kcal körül van, jól töm, de tényleg sok benne a cukor, tehát csak módjával.
2013. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A banánt felejtsd el. Az a leghízlalóbb gyümölcs! Én ezt csináltam ésmegszabadultam 20 kilótól. 1 hétig nagyon fogsz szenvedni, de csak akaraterő kérdése. Én sokszor elfelejtek inni. Szédelgés fáradtág, kedvtelenség lesz.de figyelj rá ha eleget fogytál fokozatosan állj vissza a rendszeres kajákra mert több kárt csinál mint hasznot...
2013. aug. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!