Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 Kiló 2 hónap alatt? 14...

10 Kiló 2 hónap alatt? 14 éves vagyok? 160 cm és sajnos 60 kg? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Csúfolnak az iskolában mert kövér vagyok. Elszántam magam hogy el kezdek fogyókúrázni. Célom a következő :

10 kg, 2 hónap alatt. : Naponta 1 óra futás, mechanikus futópaddal. 30 perc hasizom, és comb gyakorlatok egyben.

Diétás ételek /gyümölcsük,zöldségek/ fogyasztása. Szerintetek lehetséges?Nem oltásokat, hanem tanácsokat kérek? Valaki, aki sokat fogyott , leírná milyen módszereket használt??



2013. júl. 7. 21:17
 1/10 anonim válasza:
Szia! Szerintem 5-7 kg lemehet, ha az edzés folyamatos. Bár én tegnap kezdtem a dolgot, úgyhogy sok tapasztalatom nincs :D
2013. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm . Hát ha 6-7 kg az is tökéletes nekem. Csak szeretném látni az osztálytársaim arcát, ha sikerülne a dolog. Te is fogyózól?
2013. júl. 7. 21:40
 3/10 anonim válasza:
Ahoz,hogy tartósan eredményes legyen az elgondolásod nem 2 hónap kell. Meg kell változtasd az életmódodat. Ne a koplalásra összpontosíts. Egyél naponta minimum 3-szor kissebb adagokat, 6 után ne nagyon egyél,tornázz,szaladj,és csinálj sok fenék és combformáló gyakorlatot... Kitartás kell hozzá, az elején nehéz lesz...De aztán megszokod. Én is abbahagytam a chips evést is,már nem ettem vagy 3 éve,most ha megkóstolom túl fűszeresnek találom,és nem ízlik. Ugyanígy vagyok a cukorral,még a teát is teljesen cukormentesen iszom,így a nagyon édes dolgok már nem esnek jól,illetve ha lefekvés előtt eszem az sem.
2013. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ja és még az is fontos,hogy ne csak az alakodra koncentrálj, vásárolj szép ruhákat,amelyek előnyösek,bármilyen alakod is van, barnulj le,mert attól soványabbnak tűnsz és nem látszik annyira a narancsbőr sem, mert az ugy-e szinte mindenkinek van, csináltasd meg a hajad is. 2 hónap alatt teljesen át tudod magad alakítani...
2013. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hónapja kezdtem és tíz kiló mínusz. :) Hajrá!
2013. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jaaaj és fogyassz zöéd teát cukor nélkül, az fogyaszt és egészséges.
2013. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért lennél kövér 160 centivel és 60 kilóval? :O Nekem is ugyanezek az adataim mégse vagyok kövér. :O

Én minden nap tornázok 1 órát, ilyen táncos tornát, vagy aerobicot, pl. Jennifer Galardi-nak vannak jó DVD-jei, vagy a Pump It Up című DVD. Ezek nagyon jók. :) Igyál sok vizet, minél többet annál jobb. Mert ha sokat iszol akkor az eltelít és nem leszel éhes. :) Csak aztán sokat kell menni pisilni, de az meg méregtelenít. Azért figyelj oda milyen gyümölcsöket eszel, mert van amiben sok cukor van. Vannak a neten oldalak ahol leírják melyik gyümölcsben mennyi kalória van, meg ilyesmik. :) Na sok sikert!

2013. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek, nagyon hasznosak a tanácsaitok. V
2013. júl. 8. 08:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszaitokat. Végre nem csak felesleges, és oltogató válaszokat kapok. Nagyon hasznos dolgokat tudtam meg. Köszönöm hogy biztattok engem. NAGYON JÓL ESIK, HOGY MÁS IS HISZ A TERVEMBEN.Köszönöm.:)
2013. júl. 8. 08:40
 10/10 poiu ***** válasza:
160/60-al duci lehetsz, nem kövér. Futást csak óvatosan. Sok séta jobb lenne. Erúedzés: jobb az egész testet erősíteni, mint 1-2 izomcsoportot. Nem tudom mit nevezel diétás ételnek. Zöldség + hús jó, a gyümölcsből nem kéne nagyon sokat enned. 2 hónap alatt kényelmesen fogyhatsz 4-5 kilót. A 10 kiló necces, ahhoz kicsit koplalnod is kellene, de az nem ajánlott, mert könnyen visszajön a zsír.
2013. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!