Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 hónap alatt le...

Szerintetek 3 hónap alatt le tudok adni 12-15 kg-t? (többi lnet)

Figyelt kérdés
tavaly júniusba 95 kiló voltam és elég viszataszitó volt szokásos piszkálodás stb.. mostmár 75 kiló vagyok de annyira nem fogyoztam csak kevesebbet ettem meg sokat ittam és igy egy év alatt elég sok le ment..de szeretnék még 12-15 kilot le adni lehetöleg 3 hónap allat...ui: nem szedtem vissza 1 kg-t sem
2013. júl. 8. 15:47
 1/9 anonim válasza:
Szerintem igen, letudsz adni.Táplálkozz egészségesen, és mozogj minimum 30 percet de erőteljesebben. ( pl : futás lenne a legjobb)
2013. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és a térdem birni fogja? és köszi a választ
2013. júl. 8. 16:10
 3/9 anonim válasza:
Ha nyújtasz futás/torna előtt és után akkor igen:)
2013. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 8. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:
sok-sok fehérje,nagyon kevés szénhidrát,és heti 3-5 óra aktív mozgás. Gratulálok az eddigi fogyásodhoz,ügyes vagy!:) Az utolsó pár kilónál már arra is kell figyelni,hogy mit eszel(ld. amit írtam),és az is le fog menni:) Csak így tovább! Ja,és igen,le fog menni ennyi simán szerintem is.
2013. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülni fog. Gratulálok az eddigi eredményhez.
2013. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és miben van sok fehérje?
2013. júl. 8. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
halakban,sovány húsokban,sovány tejtermékekben,tojásban főleg:)
2013. júl. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 9. 05:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!