Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem illő egy férjes, gyermekes...

Nem illő egy férjes, gyermekes asszonynak lefogynia?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, férjes asszony. 1, 2 éves gyermek édesanyja.

Nem egész 3 hónap alatt majd 70 kg-ról 59-re fogytam. Barátnőm, aki 29 éves, 1 fél éves gyermek édesanyja, mikor meglátott kérdezgette, hogy mi a baj, mi történt, hogy így lefogytam.

Mondtam hogy semmi, csak rosszul éreztem a bőrömben magam és ésszerű diétával (rengeteg zöldséget eszek) és mozgással sikerült lefogynom. Erre elkezdte nekem mondani, hogy férjes asszonynak nem ezzel kell foglalkozni, más fontosabb teendői is vannak, nem illik már ennyire a külsejével foglalkozni.

Nem vagyok terhes, nem szoptatok, a 20-as éveim közepén járok. Miért baj, hogy lefogytam? És még akarok is fogyni?


2013. jún. 26. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem vagyok férjnél, de épp' azon morfondíroztam, hogy házasság után kell csak igazán szépnek és csinosnak lenni, hogy minden nap büszke legyen rád a férjed. Gyerkőcök mellett persze nagyobb kihívás de nagyobb dicsőség is.

A barátnőd egy tipikus irigy barátnő, de még az idősebbek is, hiszen ők is megtehették volna, hogy adnak magukra de lehet évtizedeket is elpazaroltak.

Mindenki jobban jár azzal, ha foglalkozol magaddal: a férjed és a gyerekeid büszkék rád, hogy milyen csinos vagy, te is boldog vagy és ezzel jó hangulatot teremtesz otthon és mindenki boldogabb lesz. Aki másként gondolkodik és elveszi a kedvedet csak irigy, ne hallgass rájuk! :)

2013. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!