Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt akinek sikerült...

Van itt akinek sikerült lefogynia? Átverés az összes fogyókúra?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok hosszútávon?
2013. jún. 18. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én csináltam már mindenfélét. De szerintem mind f.s. Szerintem a legjobb, ha magadnak állítod össze az étrendedet. (Egyébként a kalóriákat számolom.)
2013. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nem fogyóztam. 6után nem ettem,napi 2-3 liter vizet megittam és minden étkezés előtt 1 nagy pohárral pluszban. még a nasit sem hanyagoltam heti 2x ettem azt is. leszaladt 7 kilo nevetve :) sok sikert,te is megtalálod majd a neked legjobb módszert!
2013. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer fogytam úgy 15 kilót, mikor meghalt a nagyapám és lelkileg nagyon megviselt. Egyszer közel huszat, mikor egy hosszú kapcsolatom véget ért és végre magamra találtam utána. Azt csak kevesebb és átszervezett étkezéssel és rendszeres mozgással tudtam csak elérni, de egy éven belül lementek a kilók. Most megint ugyanannyi vagyok, a terhesség és a szoptatás alatt feljöttek. De még nem vagyok kész leadni újra. Nekem az előírt diéták soha nem jöttek be.
2013. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én messze öntörvényűbb vagyok annál, hogy bármit is kövessek, de a legtöbb fogyókúra eleve ötlettelen s messziről láthatóan baromság.

Engem igencsak érdekel az egészségem, kíváncsi is vagyok, úgyhogy egy csomót olvasgattam, figyelek a testemre s teszem, ami szerintem helyes. Mindezt úgy, hogy a hedonizmusom semmiféle csorbát se szenvedjen, az élet/étel élvezete nagyon fontos :) Úgyhogy én életmódot váltottam, az nem igazán érdekel, hogy 2000 kalória fölé megyek-e, eszem, amíg nem csillapodik az éhségem, viszont igyekszem értelmes ételeket bevinni. Némi kutakodás után rájöttem, hogy nekem a szénhidrátot kell csökkenteni és a zsírt növelni, s kiderült, még én is képes vagyok fogyásra. Nem megy gyorsan, de ezt az életmódot évtizedekig tudom tartani, mert élvezetes, sokkal inkább, mint az eddigiek. Mindenkinek meg kéne találni a saját útját, amin eléri reális céljait és közben jól érzi magát (nem tudom, van-e mindenkinek ilyen, de a többségnek szerintem igen).

2013. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na és honnan tudom,h nekem mi az? segítsetek..
2013. jún. 18. 23:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Én update odszerrel 20 kilót fogytam másfél hónap alatt.
2013. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Az. Pláne ezek a "sztárdiéták". Ha megnézed az összes fogyókúrát, rájössz, hogy igazából semmit sem ehetnél, csak vízen kéne élned, mert minden más szemét és felesleges. A tejtermék nem emberi fogyasztásra alkalmas, a rizs csak szénhidrát, a krumpli hizlal, a gyümölcs tele van szénhidráttal, a kenyér és tészta csak felesleges kalória, ráadásul tele van liszttel, amit el kéne felejteni és amúgy sincs semmi hasznos benne. Főzeléket ne egyél, mert ugye lisztes, rántott zöldséget se, mert az olaj... Aztán még ásványvizet se igyál, főleg ne szénszavasat, mert az ásványvízben található ásványok felfogják a vizet és a zsír, ezáltal hízhatsz. Az meg, hogy évi egyszer egy szelet sütit megegyél...

Szóval nem kell foglalkozni semmilyen paleo meg 90 napos meg szénhidrátszegény meg táplálkozásharcművész meg anyám kínja diétával. Figyeled, hogy mit eszel és mennyit, beiktatsz egy rendszeres kis mozgást, és jobb eredményt érsz el vele. Én mindig is ezzel tartottam meg a normális alakomat, pedig ha ahhoz volt kedvem, hajnali 3-kor tanulás közben benyomtam egy krémest.

2013. jún. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én mást sem csináltam fél éven keresztül, csak lejártam minden nap 3/4 órát futni és próbáltam kevesebb egészségtelen dolgot enni. Én mondjuk szeretek futni, tehát azzal nem volt baj, néha meg igazán megengedhettem magamnak egy tábla csokit vagy ilyesmit. Lefogytam 5 kilót, de csak azért ennyit, emrt félúton abbahagytam, plusz szüneteke tis tartottam pl.: Télen hideg volt nekem a futáshoz...stb. Most nyáron kezdem újra, mert reggel még jobb az idő, és lehet futni, aztán 11-12-től már pusztulás van. Nekem ennyi a titkom, soha nem próbáltam semmilyen "csodaszert" és fogyókúrát, csak ezt, amit leírtam.
2013. jún. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, de nem kúrával.

Mindent eszem, mértékkel, rengeteget sétálok, kirándulok. Amikor csak tehetem, eljárok úszni. 165/65->165/48

2013. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az update módszerre esküszöm. Nagyon hatásos, egészséges, és finom.
2013. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!