Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült lefogynia?

Kinek hogy sikerült lefogynia?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb evéssel, több mozgással. Aki segédeszközt (tabletta, stb) ajánl, az hazudik. Elhatározás kérdése az egész.
2013. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kevesebbet ettem (főleg szénhidrátot vettem vissza) és rengeteg zöldteát, vizet ittam. alkoholt is mellőztem. heti 3 alkalommal tornázom, most hogy jön a jó idő, futni fogok:)
2013. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diéta... csakis, én semmit nem sportoltam ez idő alatt, és 6 hónap alatt fogytam 20 kg-t. Mozogni csak utána kezdtem, de akkor heti 6 nap cardio. Ma már nincs rajtam semmi fölösleg.
2013. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az előző három mindent megmondott, amit tudni kell.


Nehéz, főleg a súlytartás, de nagyon megéri. Aki volt kövér(is) az tudja mit jelent újra jó alakúnak lenni.


tehát: semmi tabletta, szesz, lisztes árú, zsíros ételek.

hogy? hogy akkor mit? zöldség minden ésszerűen ehető formában és mennyiségben, sok nem hízlaló gyümölcs, fehér húsok.Szénhidrátmentesnek mondják, de mint tudjuk mindenben van annyi, hogy a szervezet nem károsodik.

2013. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!