Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat kérnék tőletek...

Tapasztalatokat kérnék tőletek! Van akinek sikerült lefogynia több mint 20 kg-t?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha valakinek sikerült nem maradt-e meg a megnyúlt bőr, szépen vissza húzodott?

Hogyan sikerült? Tudom, hogy torna, diéta, fontos az étkezés stb. De inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi! 20/N


2012. okt. 3. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek, persze.

Normálisan diétázott (tehát nem drasztikusan, hanem szépen, fokozatosan), aerob edzést csinált + súlyzós edzést és tök jó alakja lett. Szóval nem lehetetlen. :)

Sok sikert!

2012. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig 26 kg-t fogytam, kb 4-5 van még hátra, ezidáig nem lóg a bőröm, gondolom ezután se fog. 35 múltam, futok, tornázom, normális mennyiségű és minőségű kajákat eszem kb 90%ban. Úgy tudom alapból genetika kérdése a bőr lógása. Ja, ami "extrát" csinálok az annyi, hogy hetente 1x leradírozom a bőröm és napi szinten a legolcsóbb testápolóval átgyurkálom. De ezt igazából lélekápolásként csinálom, nem tudom mennyit számít az egészben. :)
2012. okt. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eddig én is 20-25 kg-nál járok. Szerintem a bőrnél nagyon sokat számíthat, hogy mennyi ideig volt kinyúlva. Azaz hogy "csak" pár évre híztál meg, vagy kicsi korog óta megvan a túlsúly. Nálam az utóbbi a helyzet, és sajnos egyelőre van egy kis felesleges bőr, a hasamon látszik, de azért nem olyan vészes. Bízom benne, hogy még fog visszahúzódni.

Egyébként én sem szenvedek, ez a súly kb. egy év alatt ment le, kalória- és tápanyag összetétel számolással. A mozgás eleinte videós ugribugri volt, aztán súlyzós edzés (csak itthon), fegyencedzés, bodyrock, mellette sok séta, az utóbbi 3 hónapban kezdtem el futni. Ez utóbbi nagyon jót tett. Max. fél óráig tart egy ilyen kocogás egyelőre (heti 4), de inkább kevesebb, és sokkal látványosabb hatása van, mint bármelyik egy órás videónak.

2012. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jav.: koroD


És amúgy 24L

2012. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, én is gyerekkorom óta vagyok kövér... én is félek, így tényleg nagyobb a kockázata... meg ugye a genetika...

Igyál sok folyadékot, azt is olvastam valahol, bár az élből kell fogyi során.

2012. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nektek is további sikereket kívánok!!! Rám 1-2 év alatt jött rám a kg, családi gondok stb. miatt nem figyeltem oda rendesen magamra. Mindennap futok és tornázok emellett rendesen étkezem, tehát nem éheztetem magam :D De odafigyelek, hogy zsíros, cukros ételt mellőzni tudjam! Fogyok is szép lassan, nem sürgettem csak félek, hogy a nagyobb fogyás következtében megmarad a bőr! Egyébként 20 kg szeretnék leadni!
2012. okt. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!