Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? ( lent )

Hogyan tudnék fogyni? ( lent )

Figyelt kérdés
Na szóval, 14 éves lány vagyok 172 cm és 66 kg.. szeretnék lefogyni szeptemberig. Milyen torna gyakorlatokat végezzek? Milyen étrendem legyen? Tudom, hogy nincs helyi fogyád, de leginkább hasról szeretnék fogyni. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. jún. 17. 13:29
 1/2 anonim válasza:

Azt mondom, neked kb. 6-7 kg-t kell leadni, mert én 171 cm magassággal és 60 kilóval kicsit husis vagyok, szeretnék leadni 2 kilót.

Nemrég adtam le 10 kg-ot, elmondom hogyan:

Reggeli: valami gabonában gazdag. (müzli, jóreggelt, akármi ilyesmi). Ihatsz hozzá tejet, de nem túl sokat. Reggeliből annyit egyél amennyi jólesik!

Ebéd: Valami sovány hús(lehetőleg). Mellé rizs, vagy egy nem túl zsíros főzelék, párolt zöldség, de hús mindenképp, mert kell az energy. :D

Vacsi: legkésőbb 17-18 órakor! Valami könnyű saláta, esetleg alma+sajt... Légy kreatív!:) Csak semmi nehéz!


Nem árt, ha utána mozogsz valamit lefekvés előtt. (Aludni is jobban tudsz akkor). Futás, guggolások, ha sok fölösleg van a hasadon akkor hasprés. Ezt mondjuk 30-45 percen át.


10 óra körül lefekvés. Igen, ez fontos, a jó alvók kisebb aránnyal híznak! :)


Sok-sok szerencsét!

2013. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönööm :) amúgy nagyon ügyes vagy csak így tovább!:)
2013. jún. 22. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!