Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Táplálkozásharcművész, nem...

Táplálkozásharcművész, nem akarsz feltenni magadról egy képet?

Figyelt kérdés

A sok tanácsod után - amikben általában pont az ellenkezőjét írod, mint amit más fogyókúrás honlapok - kíváncsi lennék, hogy neked mennyire van tökéletes alakod.

Meg úgy egyáltalán, amit másoknak írsz, azokat te is betartod, és tényleg soha egy szelet csokitorta, kenyér, tej... nem csúszik le a torkodon, mert az annyira felesleges, hogy az embernek sose kéne ennie?


2013. jún. 13. 23:21
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
89%

Igen, lehet szénhidrát szegényen is...jó genetikával.

Ha az nincs akkor észrevehetetlenül lassan.

Tudod engem csak az zavar hogy úgy beszélsz a gabonáról szénhidrátról mintha valami teljesen felesleges dolog lenne ami átmegy a bélrendszeren majd ürül.

Testépíteni, látványos izomtömeget felszedni rostban gazdag teljes kiőrlésű dolgok és rizs nélkül majdhogynem lehetetlen... Te meg megmagyarázod hogy az nem kell mer felesleges. Normális vagy?

2013. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Ez az egészség dolog meg egy vicc lehet hogy én eszem sok olyan dolgot ami a művész úr szerint felesleges de mégis sokkal erősebb a szervezetem és több mindent kibírnék mint ő...ez az elméleti maszlag miszerint ő elméletileg majd tovább fog élni meg hasonlók egy nagy baromság..Mindenki érje el a céljait és legyen boldog...

Az én céljaim-hoz ilyenfajta üzemanyag kell.

Az övéihez meg olyan.

Fogjátok már fel hogy senkinek nem lesz igaza, mind2 tábornak van ugyan annyi ellenérve a másik ellen.

IZOM!!

2013. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
6%

Írtam már, irreleváns a testépítés. Még ha csak sok keményítővel lehetne ezt végezni, akkor is csak néhány embert érint. Nem szólnék egy szót sem, ha minden ember 3 éven át enne gabonát, ezalatt súlyzós edzést végezne és izomtömeget fejlesztene.


Csakhogy nem így van, az emberek életmódszerűen gabonaevésre rendezkednek be. Nem pár év testépítés, tömegnövelés idejére, hanem addig amíg teljesen tönkre nem megy a testük - s azután is.


A gabonától pocakos 13 éves gyerekeknek vajmi kevés köze van a testépítéshez. A 18 évesen már PCOS beteg és fogamzásképtelen nőknek sok közük van a testépítés hez..


Több út van edzéshez, de most nem hiszem hogy a testépítéssel kellene csak foglalkozni. A táplálkozás/egészség kérdésköre mindenkit érint, és az a tapasztalat hogy nem érdemes gabonákra alapozni. De had jegyezzem meg, tejre sem (pedig az izomfejlődést a tej is segíti).

2013. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
6%
Örülök hogy erősebb a szervezeted mint az enyém. Akkor Te egy magasabb fejlettségű emberfajhoz tartozol. Mi átlagemberek sajnos egyelőre nagyon sok gyógyszert szedünk és betegek vagyunk, amíg olyan brutálisan magas oktánszámú táplálékon élünk, mint Te. De a gyógyszereink költségébe Te is beszállsz a TB-n keresztül. Úgyhogy akár törekedhetnél arra, hogy mi átlagosak és nyilván gyengébbek, kevésbé szívósak minél jobb takarmányon éljünk és minél egészségesebbek legyünk :)
2013. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
89%

hahahahaha na tudtam hogy nem egy adoniszrol van szo, en is gondoltam mar erre regebben mikor vitatkoztunk hosszan hogy szemtol szembe kene allnunk, ott eldolne minden :D

de ezzel hogy inkabb kimagyarazza magat hosszu sorokon keresztul ahelyett hogy kuldene egy kepet kb egyertelmuve teszi hogy azert van ott mit rejtegetni. en pl mar reg tettem volna fel kepet, nem gyavaskodnek.

2013. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
6%

gyáváskodás.. nem titok az identitásom, a fészbúk profilom. bárki elért, aki akart..


milyen ócska módszer az, hogy gyávának vagyok kikiáltva csak mert ide nem linkelem be magam? egyébként mégis mi derülne ki szemtől szembe? én például nem vagyok kíváncsi a vitapartnereimre, egyszerűen irreleváns bármilyen vita szempontjából, hogyan is néztek ki. és bár nem titok hogy én milyen vagyok, ennek sincs jelentősége. 40 kilós beteg emberként és 120 kilós elhízott emberként is ugyan akkora súlya lenne a véleményemnek, bízom benne hogy ezt nem kell megmagyarázni. nem lesz azért igazam, mert én magam éppen egészséges vagy edzett vagyok. ez nem érv önmagában semmihez.

2013. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Már majdnem rávágtam, hogy szépen tudsz fogalmazni, illetve érvelni, de aztán rájöttem, hogy mégsem. Bocsi. :)
2013. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
majd még gyakorlok ^^
2013. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 poiu ***** válasza:
Intenzív sportok: napi 6-8 ezer kalóriát valóban nehéz (kellemetlen) bevinni paleoval. Ha szükség van koncentrált energiára, akkor jam vagy a rizs jobb választás, mint a búza.
2013. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Oké, ismered a mondást: gyakorlat teszi a mestert. Persze az átlag hülyék szövegalkotásától fényévekkel jobb. ;)
2013. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!