Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Táplálkozásharcművész, nem...

Táplálkozásharcművész, nem akarsz feltenni magadról egy képet?

Figyelt kérdés

A sok tanácsod után - amikben általában pont az ellenkezőjét írod, mint amit más fogyókúrás honlapok - kíváncsi lennék, hogy neked mennyire van tökéletes alakod.

Meg úgy egyáltalán, amit másoknak írsz, azokat te is betartod, és tényleg soha egy szelet csokitorta, kenyér, tej... nem csúszik le a torkodon, mert az annyira felesleges, hogy az embernek sose kéne ennie?


2013. jún. 13. 23:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
65%
na en is rohadtul kivancsi lennek ra hogy nez ki es bezzeg most tenyleg nincs sehol pedig ahova nem kene oda allandoan beirogatja a marhasagait.
2013. jún. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
8%
2013. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
24%

1. ezt baromira privátban is meg lehetett volna kérdezni

2. természetesen állandóan tortát eszem. remélem tűnök annyira agresszívnak, hogy emiatt senki nem akar beszólni.

3. én nem magammal példálózom. sosem példálóztam magammal. amit írok tudományon alapul, nem 1-1 szerencsétlen ember saját maga által kitalál hülyeségen.


4. nem példálózok magammal, mert lehet hogy egy pajzsmirigyrákban szenvedő, emiatt hormonilag tropa, elhízott haldokló férfi vagyok. DE ettől még amit írok, abban igazam lesz..

Mielőtt aggódni kezdene valaki, nem vagyok beteg, csak szeretnék rávilágítani arra hogy NEM AZÉRT VAN IGAZAM, mert én kinézek valahogy. Én hamburgert zabálva is jól néznék ki, ettől még nem a hamburgerevés lesz az ideális táplálkozás.


Tehát kép kell - minek?

Csokitortát eszem - ha igen, akkor követnéd az én rossz szokásaimat? Ugyan már. Kérjetek Montezről képet, ő egyébként jobban néz ki. A testépítés igen jó hatással van a férfiak megjelenésére!

2013. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
28%

A tökéletes alakra had reagáljak még. Ezt fontosnak tartom.


MINDEN embernek tökéletes az alakja. Az hogy elzsírosodnak, hogy hagyják leépülni az izomzatukat az egy felszínes kérdés. Ne szabadna hogy szóba jöjjön, hogy valaki elhízik vagy hogy valaki nem edzi a testét.


Ezen felül már lehet keresgélni a tökéletes arányokat a testen, test-szobrászkodni.. én nem ezzel foglalkozom.

De olvasmányt tudok ajánlani a témáról.

[link]

2013. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
46%

Már nekem is válaszolt az egyik kérdésemre de használható választ nem tudod adni míg mások egyértelmű választ adtak.


Annyira hajtsák hogy ezt nem lehet enni meg azt nem lehet enni, akkor már az ember ne is egyen semmit?!

Én nem vonok meg magamtól semmit pedig tömör magamba az édességeket mégse vagyok elhízva de sportolok és fizikai munkát végzek.

2013. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
30%
Akkor időnként ülj le egy közös édességevésre cukorbeteg, szívbeteg és elhízott, kevésbé szerencsés társaiddal. Bakker.. vedd már észre hogy rajtad kívül majdnem minden édességevő ember beteg.. Hát ezért nem lehet ilyeneket enni.
2013. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
25%

Mi az, hogy nem tud használható választ adni? Szerintem tök egyértelműen leír mindent. Az elején én is kételkedtem benne, de totál igaza van!

Köszönöm szépen TaplalkozasHarcmuves! :)

2013. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként van facebookon egy paleo ketogén csoport, érdekesmódon ott majdnem mindenki vékony, aki nem, annak meg már elindult a fogyása:) és mi a kalóriánk 70-80%-át is ZSÍÍÍÍRBÓL nyerjük :D Ami ugyebár hízlal :DDD


[link] ;)

2013. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
38%

Már megint paleo,hagyjuk már ezt a baromságot. Aki leakar fogyni az le fog fogyni,nincs semmiféle csodaszer,vagy csodamódszer.

No cukor

Sok hüvelyes

Kevés finomítatlan gabona

Gyümölcs

Töménytelen zöldség

Sovány húsok

Rengeteg víz

MOZGÁS+FEHÉRJE!


Aki így táplálkozik és nem veszít a súlyából az beteg.

Nem kell ide paleolit meg hasonló túlgondolt világot megváltó étrendek.

2013. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
3%

Tök igaz. Az hogy áteresztő bél szindrómája lesz a sok hüvelyestől és különféle betegségei a gabonától, már nem is számít, lényeg a fogyás.


Hát ennyi erővel uptét kenyeret is lehet enni, azzal is megy a fogyás csak mellette magasak lesznek az egészségügyi kiadások..


Elég egysíkú dolog a táplálkozást úgy szemlélni, hogy fogyáshoz elég ez is meg az is. Mi van ha valaki nem akar autoimmun betegségeket? Sőt nem ez lenne eleve a természetes? Na ekkor pedig biztos hogy nem fogok sok hüvelyest enni, vagy egy kis gabonát. Mert értelmetlen. Jó hogy nem egy kis reggeli túrót..

2013. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!