Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Táplálkozásharcművész, nem...

Táplálkozásharcművész, nem akarsz feltenni magadról egy képet?

Figyelt kérdés

A sok tanácsod után - amikben általában pont az ellenkezőjét írod, mint amit más fogyókúrás honlapok - kíváncsi lennék, hogy neked mennyire van tökéletes alakod.

Meg úgy egyáltalán, amit másoknak írsz, azokat te is betartod, és tényleg soha egy szelet csokitorta, kenyér, tej... nem csúszik le a torkodon, mert az annyira felesleges, hogy az embernek sose kéne ennie?


2013. jún. 13. 23:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%
Azért írja az ellenkezőjét, mert bármit is írnak a szennylapok, annak tuti az ellenkezője igaz. Én sem eszem a felsorolt szarokból - kivétel a kenyér -, és igen, totál feleslegesnek tartom őket.
2013. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
47%

Csak úgy példaként ő is ketogénezik, amikor csúcsformára leszálkásítja magát: [link]

vagy nézd meg pl ő miket eszik és hogy néz ki: [link] :)

2013. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem hasznos dolgokat ír, és ha annyira érdekel, akkor nézz utána, hogy miért nem jó a szervezetednek a tej meg a kenyér stb.

Meg miért lényeg, hogy ő mit eszik meg mit nem? Szerintem ő tényleg nem eszik ilyesmit.

Minek kéne róla kép, ha nem hiszel neki, nem muszáj megfogadni a tanácsait.. Ha te jobban hiszel a fogyókúrás honlapoknak.. De biztos jobban néz ki mint aki azokat a cikkeket írja.

Vagy ha néha eszik is az ember olyasmit amit tudja, hogy nem kéne mi van belőle? Nyilván én például ha meghívnak egy szülinapra vagy ilyesmi elég furán jönne ki ha csak én nem ennék egy szelet tortát, de ettől még nem változik semmi, mert nagyon ritkán eszek.

2013. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
43%
Kis tacskó ember
2013. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%

Jajj, de nyomik vagytok, fönn van facebook-on, ha annyira kíváncsiak vagytok, simán meg lehet találni....


Ő az: [link]

2013. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

Én nem osztom a nézeteit, nem hiszek a paleoban, és emiatt irritál, hogy amikor nézegetem a kategóriát, folyton találkozom a kommentjeivel, túlságosan erőlteti. Jó, hogy hisz benne, de hogy minden kérdés alá beírja, hogy a tej az a tehénből kijövő fos, a zab meg a malacoknak van, az nagyon idegesít.

Én nem hiszek semmi kampányszerű fogyókúrás baromságnak, hanem az életmódváltás az elvem, ami sok zöldségen, gyömölcsön, húson-halon, tojáson alapul, emellé magvak, tejtermékek és jó minőségű gabonafélék kisebb mennyiségben.

Így még élvezni is lehet az életet. Ebgem már az elborzaszt, amikor a gyümölcsöt is elkezdi valaki szidni, hogu sok a cukor benne... A legjobb hosszútávú módszer a fent említett életmód szerintem.

2013. jún. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%

Lehetnénk egy kicsit nyitottabbak is egymás felé. De a paleót én is legszívesebben megtartanám a paleó topikban.


Sok nézeteltérés adódik amúgy abból az oldalon hogy egyesek életmód váltást mások diétát javasolnak. Nyilvánvalóan életmód váltás szükséges de ezt el lehet kezdeni egy diétával. A diétákban sokszor speciális tápanyag arányok vannak, több ésszerű megoldás is kitűnően működhet egy diéta időtartamáig. Ketogén diéta vagy hagyományosan a zsírok telítetlen forrásból való bevitele és moderált szénhidrát bevitel.


Egyébként arra tippelek hogy hozzám hasonlóan vékony de sportos. Én is nagyon beleástam magam ebbe a fogyás témába pedig a közeljövőben nem lesz rá szükségem sem a genetikám sem pedig a mozgásmennyiség miatt. Csak rossz látni hogy miközben annyi ember simán lediétázik és én tudom is hogyan, addig itt a 80% szenved a fogyasztószerekkel meg a citrom diétával és hasonlókkal.

2013. jún. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes, ilyenkor nincs sehol... bezzeg máskor mindenhol ossza az észt, akkor is, ha épp senki nem kíváncsi rá. :D
2013. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

"Azért írja az ellenkezőjét, mert bármit is írnak a szennylapok, annak tuti az ellenkezője igaz. Én sem eszem a felsorolt szarokból - kivétel a kenyér -, és igen, totál feleslegesnek tartom őket."


Nem szennylapokra gondoltam, női magazinokban leírt dolgokban nem hiszek, de rengeteg oldal van, ami ezzel foglalkozik, és nem szennylap. De nála sokszor olyanokat olvasok, aminek mindenki más az ellenkezőjét mondja. Például miért lenne a tej szemét étel? Miért nem alkalmas emberi fogyasztásra? Mindenhol csak azt hozza fel, hogy mert csökkenti a fogyást. De aki nem is akar fogyni, csak esetleg normálisan táplálkozni? Mert mindenhol, még a külföldi oldalakon is azt írják, hogy akik sok tejterméket fogyasztanak, azok gyorsabban fogynak, mint akik elhagyják. Meg hogy nem kéne se pékárut, de tésztát, se krumplit, se rizst enni, mert a liszt haszontalan, a krumpli meg a rizs megint nem diétás. Az édességeket megint teljesen el kéne felejteni, mert csak felesleges kalória. De kérdem én: miért ne lehetne akár csak havi egyszer is egy szelet csokit megenni, főleg, ha a napi kalóriába bőven belefér? Attól nem fog valaki meghízni, ha nagy ritkán megeszi az ember. Másrészt ha valaki folyton csak sopánkodik, hogy enne néha, de sose teszi meg, akkor nem csoda, ha egyszer nekiesik, és kilószámra magába tömi. Ahogy olvasom, azt veszem ki a szövegeiből, hogy a húson kívül minden felesleges és szemét.

Én évek óta tartom a súlyom, sőt sokszor még fogyok is, pedig eszek minden félét, csak figyelek rá, hogy miből mennyit és rendszeresen mozgok mellé. És nem vagyok elhízva, kevés zsír van rajtam, annak ellenére is, hogy könnyen hízó vagyok.

2013. jún. 14. 02:10
 10/41 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem Tápi egy lány.
2013. jún. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!