Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Táplálkozásharcművész, nem...

Táplálkozásharcművész, nem akarsz feltenni magadról egy képet?

Figyelt kérdés

A sok tanácsod után - amikben általában pont az ellenkezőjét írod, mint amit más fogyókúrás honlapok - kíváncsi lennék, hogy neked mennyire van tökéletes alakod.

Meg úgy egyáltalán, amit másoknak írsz, azokat te is betartod, és tényleg soha egy szelet csokitorta, kenyér, tej... nem csúszik le a torkodon, mert az annyira felesleges, hogy az embernek sose kéne ennie?


2013. jún. 13. 23:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
47%
Töltsél fel képet köcs@g meglátjuk ki a kemény.
2013. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
21%

Én LÁGYság párti vagyok, felőlem te lehetsz kemény. De nem látom hogy egy feltöltött képről miért is látszódna hogy bármelyikünk is keményebb :D


Próbáljuk meg észrevenni, hogy bár a kérdés táplálkozás témájához kapcsolódik, az én szemléletem viszont harcművész szemlélethez hasonlít. Pont nem érdekel, ki mennyire tűnik keménynek egy kép alapján, ki milyen trágárul fogalmaz. Ugyanis mindenki megfullad, ha elszorítják a légcsövét. Tehát az emberek egyenlők, ami mégis megkülönböztet minket, azt nem fogod egy képen meglátni :D

2013. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Dede, azt is lehet ám látni, az emberek szemében, tekintetében :)
2013. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 poiu ***** válasza:
6%

Kis vitába keveredtem Montezzel, végső érve az volt, hogy tegyek föl magamról képet. Ő 20 + éve nyomja, én meg 60 évesen kezdtem edzeni (azért cseréltünk képet privátban, na melyikünk az izmosabb? :-). Nem jó érv, a fodrászt nem a haja, a susztert nem a cipője alapján ítéljük meg.

A fogyókúrás módszerek között háború zajlik. Egyrészt sok benne a pénz, másrészt kevés benne a valódi tudomány.

A tej, a kenyér, a bab nem mindenki számára méreg, de ha nem vagy 100%-ig biztos magadban és/vagy kövér vagy a paleo legalább biztonságos.

Az ember bármin elél. Bármilyen diétán lehet fogyni, de nem egyformán könnyű ezeket tartani. Szerintem hasznos, amit Táplálkozásharcművész művészkedik itt.

2013. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
B+ egyvalami tuti biztos! Lehet hogy zsíron meg húson meg zöldségen élsz és így qva szálkás vagy DE! Biztos kicsi is vagy, így tuti nem fogsz megnőni IZOMTÖMEGBEN 30 év alatt sem...hiába edzel keményen...ahhoz nekünk testépítőknek igenis elengehetetlen a sok zöldség:vitamin,ásványi anyag és a GABONA! Igen zsír is jön fel kicsit ugyanis képtelenség úgy izomtömeget növelni hogy nem jön fel semennyi zsír! De ahhoz hogy mi ezt a célt elérjük ez kell hozzá! Punk-tum!
2013. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
És képzeld utána csökkentjük a ch-mennyiséget és leadjuk a zsírt ha túl sok van! Közben megemeljük a fehérje mennyiséget hogy minél kevesebb izom épüljön le a ch csökkenytés hatására! Látod-látod, csökken a ch csökken az izom is! Ezért nagyon fontosak ezek a dolgok! GABONA!
2013. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Teljesen korrektül néz ki a srác. Nem túl izmos, de nem is zsíros. Ha arra vagy kíváncsi, hogy az alakja egyensúlyban van-e az elméletével, akkor a válasz igen.
2013. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
lol :D miért olyan fontos a gabona, magyarázd már meg:D
2013. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
15%

Tisztában vagyok a ma divatos testépítő táplálkozás elmélettel, és bizonyos hibáival is.


Igazából.. mégis hogy a fenébe jön ez ide? Kit érdekel hogyan lehet akkora meg amakkora izomtömeget fenntartani? A kinézet divat kérdése, van akit jobban érdekel, végig magánügy. Az egészségmegőrzést leginkább elősegítő táplálkozás viszont mindenki érdeke. Ha a lakosság erős 10%-a foglalkozik pár évig testépítéssel, akkor is 90%-nak a gabonamentes /vagy legalább szegény/ táplálkozás az ideálisabb. Csak hogy ne legyen már ennyi szívbeteg ember.


Az izomméret jelen esetben másodlagos. Szép, jó, és elfogadom hogy valakinek fontos. Írnám hogy kell is, fiatal korban. Nekem is csábító a nagyobb izomtömeg gondolata. Még szerencse hogy a hagyományos tömegnövelés dogmái hibásak, és szénhidrátszegényen /egészségesen/ is lehet növelni izomtömeget sőt a 2g/ttkg fehérje sem kell. Viszont arra az edzésformára ami az izomnövekedést megfelelően stimulálná nem mindenkinek van lehetősége (mondjuk ideje a fontosabb edzés mellett). Az izomzat elsősorban funkcionális s nem esztétikai jellegű. Az ember ragadozó, olyan izomzatra van szükségünk ami elsősorban szabad, könnyed mozgást tesz lehetővé és megfelelő támaszt nyújt például egy kritikus részünknek, a gerincünknek (itt keverednek a képbe a mély izomzatot erősítő gyógytornák).


Ez a szerény, ám eléggé realista véleményem.

2013. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
65%
26%os te most magad alatt vágod a fát. Csak azért mert Tápharcművész értelmesnek tűnik és alaposan átgondolt érvrendszere van, nem feltétlen van igaza. De hogy te a primitívre sikerült hozzászólásaiddal azt a benyomást kelted hogy nincs igazad az egészen biztos. A testépítés és az egészség két különböző dolog. Én is nyomtam a vasat néhány évig még sincsenek olyan hozzászólásaim hogy "IZOMTÖMEG bazeg IZOMTÖMEG"
2013. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!