Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék adni ugy 3-4...

Leszeretnék adni ugy 3-4 kg,180 centi vagyok, és 63 kg. Kérlek, adjatok TANÁCSOKAt hogyan?

Figyelt kérdés
:) köszi
2009. okt. 8. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha adhatok tanácsot, akkor azt tanácsolom, hogy ebből a súlyból már sehogyan ne adj le, a magasságodhoz így is nagyon kevés! Ha elégedetlen vagy az alakoddal tornázz, és formázd, nem kell fogyóznod.

Ha csak nem szeretnél topmodell lenni :).. de az szinte ezzel a súllyal - magassággal is lehetnél..

2009. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Hova akarsz fogyni? Már így is a gebe kategóriába tartozol. Én is 180 cm vagyok, nő, és 70 kilónál lejjebb nem mennék semmi pénzért, már így is nagyon vékony vagyok.
2009. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy! Ne akarjal anorexias lenni. Kivancsi lennek, most mit eszel. Mert gondolom nem sok mindent.
2009. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

A BMI-t (Testtömegindex) normálisnak tekintik nőknél 19-24 között,férfiaknál 20-25 között.A Tied 19,4.Ez már amúgy is a normál testsúly alsó határánál van,nem ajánlatos fogynod.

Ha nő vagy,tudnod kell azt is,hogy túl alacsony testsúlynál a menstruáció ingadozik,akár ki is maradhat.

Felesleges a szervezetet állandó "vészhelyzeti" állapotban tartani,energiára szükség van.Az anorexia súlyos betegség!

Ha kövérnek tartod magadat ilyen súllyal,az nem egészséges testképről árulkodik,ebben az esetben jobb,ha pszichológushoz fordulsz.

Bocs,hogy ilyen "kioktató" tanácsokkal árasztalak el,mikor fogyókúrás javaslatokat várnál,de az egészség

szerintem fontosabb a trendi külsőnél.

2009. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hááh, hát szerintem a világ bajai közül utoljára fenyeget az anorexia! Én csupán oylan vékény szeretnék lenni, mint voltam 2-3 éve ( bár igaz akkor egy jó 7 cm voltam alcsonyabb)
2009. okt. 8. 22:51
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Hova akarsz ebből leadni??

inkább fel kéne szedni egy-két kilót!

Én az evezést ajánlom!

2009. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Gyerek akarsz lenni újra, vagy mi?
2009. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Az a 3-4 kiló a melled meg a segged. Ha leadod, kisfiúnak fognak nézni.
2009. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Azt azért gondold végig, hogy 7 cm és 3-4 kiló teljesen arányos növekedést jelent. Szóval csatlakozom a többiekhez, hogy NE akarj fogyni!!!
2009. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Felesleges ebből fogynod!!!!!
2009. okt. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!