Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszeretnék vele feküdni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszeretnék vele feküdni de nem merem említeni neki. sztem ő is szeretné. De nem tudom biztosra:S mit tegyek? Szeretnék baráti tanácsokat tőletek.

Figyelt kérdés
Am. Van egy fiú aki bejön. Előző nyáron feajánlotta, hogy kipróbálja velem a járást. Aztán jött a baj (a b. nőmet leribancozta) szakítottam vele de nagyon megbántam. Aztán mégis összejöttünk. Nagyon jól megvagyok. Már több mint 1 éve járnánk ha nem szakítottam volna vele. Most jön a probléma.Leszeretnék vele feküdni de nem merem említeni neki. sztem ő is szeretné. De nem tudom biztosra:S mit tegyek? Szeretnék baráti tanácsokat tőletek.
2009. jún. 12. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz úgy baráti tanácsokat adni, hogy nem ismerjük egymást... De azért megpróbálom :)

Szerintem ha már több mint egy éve ismeritek egymást, akkor itt az ideje, hogy lassan ő kezdeményezzen. Ha nem mered említeni neki, akkor kénytelen leszel kivárni, amíg ez megtörténik, mert a srác biztosnem gondolatolvasó. Esetleg apró utalásokat tehetsz rá, hogy lassan előrébb kéne lépni a kapcsolatotokban. Pl, ez most hülyeségnek fog tűnni, de barátnőmnek bejött, hogy a barátjával ment vásárolni, és a boltban elég feltűnően nézegette az óvszeres polcokat :D

2009. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy:)

majd kipróbáljuk:P:D kifog rám akarni a pasim:P:D már előre élvezem:D

2009. jún. 12. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár óvszeres polc :) nagyon aranyos.

De ha van lehetőséged kettesben lenni, akkor "véletlenül" együtt fürödhettek és akkor már fából kell lennie, hogy ne induljon be legalább a keze feléd...

És ha meglátogat "véletlenül" épp a fürdőből jössz és alig van rajtad valami :) Szóval úgy célozz a dologra, hogy biztosan megértse, de mégse nyomulj. Olyan nőcisen ...

Sok sikert!

2009. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippeket:)
2009. jún. 12. 16:19
 5/7 anonim válasza:
velünk is ugyanez volt..de feltaláltam magam és mikor kettesben voltunk vadul csókolózni keztünk, aztán elkezdtem vetkőztetni. rögtön kapcsolt:D de szerintem ha ez nem jön be akkor elkezdhetnéd harapdálni a fülét vad smárolás közepette és a fülébe lehelheted h "kellesz nekem"..:Dez is bejön szerintem:D
2009. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ó:) ezek a jókis tippek:P

az őrületbe fogom vinni a fiumat!!

Nagyon köszi:)

2009. jún. 12. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Már volt a kérdés, és annyira jó válaszok születtek, hogy többen alig tudták kivárni az estét, amíg hazaér a párjuk!

Miért nem olvasol visza?

2009. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!