Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még több mozgással, mint...

Még több mozgással, mint eddig, rá lehet segíteni, hogy újra beinduljon a fogyás?

Figyelt kérdés
Vagy türelmesen ki kell várni ezt az időszakot, és előbb vagy utóbb folytatódni fog a fogyás?
2009. okt. 6. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
a mozgás jó, de én nem vinném a helyedbe tulzásba mert sztem meglehet unni:P a stagnálás szó a fogyásban elég ismert megáll a fogyás aztán nagyon nehezen indul meg... sajna ez mindenkinél így van... kitartás és ne nézd annyit a mérleget! Ha egészségesen élsz este nem eszel sok víz és napi 5 ször eszel akkor az szupi nem kell a mérleget nézni...
2009. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

30 kg-ot már fogytam, de vagy 3 hete semmit.

Folytatom, nem adom fel! Még van miből fogynom!

2009. okt. 7. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokat már leadtál, akkor mindenképpen jó, ha kicsit lelassul, mert kölnbek nem tud a szervezeted hizzászokni az uj sulyodhoz. Ne hagyd abba a mozgást, de az természetes, hogy esetlek hetekig állni fog a sulyod.
2009. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a 30 kg minuszért :) Ügyes vagy.

Ne hagyd abba a mozgást, természetesen erre szüksége van a szervezetednek továbbra is, ill. azt mondanám, ha most abbahagyod, tuti visszajön pár kiló.

Az étkezéseden változtass egy kicsit. Ha minden nap ugyanannyi kcalt eszel azon kell változtatni. Ha pl. 1400kcal alatt, akkor többet, ha felette akkor kevesebbet.

Egyél több fehérjét és kevesebb ch-t minden második napon.

Egy alkalommal nekem úgy sikerült a maradék 2 kilótól megszabadulni, hogy egy nap nagyon megemeltem a bevitt ch-mat. Reggel és délben 140-140g ch tartalmú étkezésem volt, este csak hús és zöldség. Másnap visszatértem a diétámhoz, és így azt hitte a szervezetem, hogy nem kell tovább tartalékolni, és 1 hét alatt leadtam a -2kilót.

2009. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Folytatom a mozgást, már nem is tudnék meglenni nélküle!

És nem is fogyókúrának fogom fel az egészet, inkább életmódváltás! És nagyon jól érzem magam!

Megfogadom a tanácsokat!

2009. okt. 14. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!