Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy újra beindulj...

Mit tegyek, hogy újra beinduljon, folytatódjon a fogyás?

Figyelt kérdés

Kb 6-7 hónapja fogyozóm. Illetve életmódváltáson mentem keresztül. Az étkezésen és a mozgáson is fokozatosan változtattam. Sok gyümölcsöt, zöldséget, sovány húsokat és tejtermékeket eszek és teljeskiörlésű lisztből készült pékárúkat, tésztát. Nem éhezek, és nem vonom meg magamtól az édességet sem, persze ritkán eszem csak. Sokat iszok, főleg zöldteát és szűzteát és a kapszulát is szedem. Tornázok kétnaponta 1 órát és sokat sétálok. Fogytam is 25 kg-ot. De egy hónapja már semmit!

Mit tegyek hogy folytatódjon a fogyás? Még van mit leadnom...

Eddig nem foglalkoztam vele, gondoltam átmeneti csak, de most már kezdek elkeseredni!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. okt. 2. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

gratulálok szép teljesitmény.mos kell egy kis pihenés a szervezetednek azért gondolj bele nem keveset fogytál.ne aggódj majd beindul csak regenerálódnia kell a szervezetednek.sok sikert!amugy hány kg voltál és most mennyi vagy?

menyi szertbél lenni?milyen magas vagy??

2009. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Irigyellek én is szeretnék 15-öt fogyni.
2009. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Eddig fogytál több, mint havi 3 kilót, ez egyáltalán nem kevés. Az hogy most egy ideje leállt a fogyás, az természetes, a szervezetednek át kell állnia. Ne add fel az eddigi életmódodat, folytatódni fog a fogyás, csak lehet hogy több hónapos szünet után. (Egyébként a börödnek is idö kell, hogy alkalmazkodni tudjon és rendesen összehuzódjon.)

Viszont ha a szervezeted elérte az optimális értéket, akkor csak nagyon nehezen megy le még valami, jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, nö vagy férfi, milyen magas és milyen súlyú, úgy jobban lehetne látni, hogy még van-e szükséged fogyásra.

2009. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!

26 éves nő vagyok. Ne vagyok rá büszke, de 130kg voltam. Most 105. Tehát van még miből fogynom. És tisztában vagyok azzal, hogy nem 1 év alatt szedtem fel a kilókat. Tehát leadni sem ennyi idő lesz! Folytatom, már nem is tudnék visszaállni a régi életemhez. A fehér kenyér, zsíros húsok, cukros ételek nem hiányoznak.

2009. okt. 2. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép eredmény, amit elértél, csak gratulálni tudok, igazán büszke lehetsz magadra ezért.

De ha tényleg ennyire túlsúlyos voltál, akkor csak jó, ha most egy ideig áll a súlyod, mert különben a böröd csak lötyögni fog rajtad, nem lesz lehetösege visszafejlödni.

Az életmódot folytasd, de ne legyél elkeseredve, ha most egy hosszabb szünet jön. Igy lesz a végeredmény késöbb tartós.

Továbbra is sok sikert kivánok, de legyél türelmes.

2009. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én 174 cm magas lány vagyok,35kg t fogytam,most vagyok 72,5.én sem fogyok épp tovább..pedig szeretnék 65 lenni nagyon.:( (de mindenki annyinak néz.lehetséges hogy azért mert nagyon vastagok a csontjaim,s az nyomja meg nagyon?)

kedves kérdező,kitartás!én amikor nem ment a fogyás mindig még1 kicsit szorosabbra fogtam a diétát,és megindult.de mostmár sajna nekem se megy.de nehogy feladd most!jó úton jársz nagyon,kitartás!

2009. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok!

Olyan lehet, hogy fogyok csak éppen nem lehet kg-ban ezt kifejezni? Hiszen a ruháim hétről-hétre egyre jobban lötyögnek rajtam...

2009. okt. 3. 05:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Fantasztikus, hogy ennyit fogytál. Rendkívüli az akaraterőd! Ne add fel, a szervezetednek átt kell állítania magát egy másik dimenzióra. Itt más lesz a paraméter. Kicsit pihen, átkódolja a súlyodat és újra el fog indulni a fogyás!

Nekem kisebb súlyom volt, 8 kg-ot fogytam, és a 6. kiló után állt le a fogyás. Majdenm egy hónapig csak állt.Aztán újra beindult.

Menstruáció alatt szokásosan 1-2 kg-ot is felkúszott, mégis közben is fogytam, mert amikor vége lett a mensinek, még kevesebb lett a súlyom , mint a mensi előtt.

Úgy vettem észre, hogy mensi alatt többet is fogy az ember, mint máskor, hiába lesz a súly magasabb a vízvisszatartás miatt.

2009. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Nem hagyom abba! Már nem is tudnék visszaszokni a régi, egészségtelen életemhez. És ha 2 napig nem tudok mozogni, már nagyon hiányzik. Sétálni pedig imádok.

Most kellene megjönnie a mensimnek. De a fogyókúra óta néha késik pár napot. Vagyis gondolom, hogy emiatt lehet.

2009. okt. 3. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!